8
Fotogalerie

Malý soundbar Polk MagniFi Mini AX nabídne jak 3D zvuk Dolby Audio, tak streamovanou hudbu

Velký úspěch soundbaru Sonos Beam ukázal, že je velký zájem o malé „“krabičky“ k televizorům, které však nabízejí velký zvuk. Zkrátka, které zaberou ještě méně místa, než klasický sounbar, ale zároveň proti slabému zvuku z TV přinesou podstatné zlepšení.

Polk Audio rozšiřuje proto svoji nabídnu o ultrakompaktní soundbar Polk MagniFi Mini AX. Se svojí šířkou pouhých 37 cm se tak řadí k nejmenším soundbarům na trhu. To ale neznamená, že má i zvuk být „malý“.

polk-magnifi-mini-ax-soundbar-4-720x720.jpg

Podporuje totiž 3D zvuk Dolby Atmos a DTS:X, a protože samotný soundbar je osazený trojicí 2" středopásmových měničů (pro pravý, levý a středový kanál) a dvojicí 0,75" výškovým měničů, tak o patřičný prostorový dojem se stará ještě firemní technologie Polk SDA 3D Audio Technology.

Bezdrátový subwoofer má kompaktní plochou konstrukci, potřebný objem zajišťuje výškou a hloubkou. Basový, do země hrající měnič má rozměry 5x7", bassreflexový otvor směřuje vpřed směrem k posluchači.

1.JPG

Soundbar má také přímou podporu streamování hudby přes Wi-Fi, je tedy kompatibilní s Google Chromecast, Apple AirPlay2 a Spotify, samozřejmě nesmí chybět standardní Bluetooth 5.0 pro přímé streamování ze smartphonu. Co se konektorů týče, tak pro připojení k novější TV poslouží HDMI ARC konektor, pro starší televizory je zde i optický digitální, či analogový vstup.

Polk Audio Magnifi Mini
Polk Audio Magnifi Mini
nabízí 1 obchod za cenu 7 990 Kč
Srovnat ceny

Patříte-li mezi náročnější a máte rádi lepší a konkrétnější podání zadních efektových kanálů, tak se dá případně soundbar MagniFi Mini AX volitelně rozšířit bezdrátový set Polk SR2. 

Polk Audio Magnifi Max
Polk Audio Magnifi Max
nabízí 6 obchodů za ceny od 7 990 Kč
Srovnat ceny

Cena soundbaru Polk MagniFi Mini AX je pro Evropu je stanovena na 479 Euro, což je zhruba 12 000 Kč.

Zdroj: Polk Audio

Když navštívíte internetový obchod přes náš katalog zboží, Živě za to může získat provizi. Službu Zboží Živě provozujeme ve spolupráci s Heureka.cz.

Určitě si přečtěte

Články odjinud