10
Fotogalerie

Malý, stylový a odolný. Takový má být nový Bluetooth reproduktor Marshall Willen

Populární Marshall přidal do své nabídky nejmenší Bluetooth reproduktor. Ultrakompaktní reproduktor nese název Willen a dle výrobce je navržen tak, “aby vás doprovázel, ať už jdete kamkoli“. Willen tak doplňuje rozměrnější, výkonnější a také podstatně dražší modely, s nimi však má sdílet charakteristický design značky, ale i zvuk.

Malé tělo má rozměry 10 x 10 x 4 cm a váží jen 0,3 kg. Přes malé rozměry jsou uvnitř 2" širokopásmový měnič, basy posilují dva pasivní zářiče. Výkon 10 W má zajistit zesilovač třídy D, udávaný frekvenční rozsah je 100 Hz až 20 000 Hz. Výrobce slibuje, že zvuk bude odpovídat značce Marshall a má být takový „jaký znáte a máte rádi“. Dá se dále doladit za pomoci aplikace, k dispozici mají být tři různá nastavení ekvalizéru. 

Willen je samozřejmě prachotěsný a vodotěsný, plní certifikaci IP67.  Kombinuje tak legendární design značky Marshall s robustní konstrukcí. Integrovaný mikrofon nesmí chybět, stejně jako indikace stavu baterie. 

Na jedno nabití má mít výdrž více než 15 hodin bezdrátového poslechu, v případě vybití nechybí rychlé 20 minutové dobití na 3 hodiny poslechu, plné pak trvá 3 hodiny. Pro bezdrátový přenos se využívá Bluetooth 5.1.

Reproduktor Marshall Willen se bude vyrábět ve dvou barevných provedeních, cena má být 99 Euro, což by mohlo odpovídat ceně 2 500 Kč.

Zdroj: Marshall

Určitě si přečtěte

Články odjinud