Marantz CR502: více než mikrosystém

25. února 2009
TWEET SDÍLET

Po útlumu v minulých letech pomalu (ale jistě) stoupá obliba klasických stereo mikrosystémů. Zatímco dříve z nabídek audiovýrobců mizely, dnes spíše přibývají. Novinku, která ale nebude pro každého, předvedl známý výrobce Hi-Fi techniky Marantz.

Luxusní mikrosystém CR502 bude vybaven dvojicí sterozesilovačů, s výkonem 4x 25 W nebo 2x 50W (volitelný Bi-Amping/druhá zóna). Zabudovaný CD přehrávač je doplněn nejen analogovým AM/FM tunerem, ale i volitelným DAB tunerem. Pro poslech oblíbených MP3 skladeb poslouží nyní již povinný USB 2.0 port.

Výrobce svou designovou Hi-Fi novinku, která má skříň zhotovenou z hliníku, označuje sám výrobce za „více než mikrosystém“. Marantz CR502 je samozřejmě vybaven také hodinami a budíkem (ani funkce usínání nechybí), a tak pokud máte zájem o kvalitní Hi-Fi „budíček“, odložte si stranou zhruba 11 000 Kč.

Klepněte pro větší obrázek 

Zdroj: marantz

Určitě si přečtěte

10 nejlepších filmů o lásce s lesbickou tématikou

10 nejlepších filmů o lásce s lesbickou tématikou

Láska je láska, Vrcholné umění, Loving Annabelle, Děcka jsou v pohodě. Proč vyobrazení vášně v lesbických romancích působí opravdověji?

32 Marek Čech

Samsung: přehled nových 8K a 4K televizorů pro rok 2020

Samsung: přehled nových 8K a 4K televizorů pro rok 2020

V roce 2017 Samsung přišel se svojí QLED řadou televizorů, tedy Quantum Dot LCD TV. Postupně tuto prémiovou řadu rozšířil a doplnil o 8K. Letos Samsung posílil řadu 8K QLED televizorů a designem ji odlišil, chlubí se prakticky bezrámečkovým vzhledem.

38 Jaromír Puk

Vybrali jsme 15 nejlepších bezdrátových reproduktorů. Od levných až po špičku

Vybrali jsme 15 nejlepších bezdrátových reproduktorů. Od levných až po špičku

Vybrali jsme ty nejzajímavější bezdrátové reproduktory. Od malých do kapsy až po větší do domácnosti, které nabízejí výborný poměr cena/výkon.

35 Jaromír Puk