Mark Levinson spolupracuje s LG

Společnost LG Electronics oznámila spolupráci s audio legendou Markem Levinsonem. Cílem je vytvoření nových produktů s vyšší kvalitou zvuku a originálním designem. Levinson je již dříve podílel na vývoji a osobním naladění vybraných prémiových systémů domácího kina LG.

„Tato intenzivní spolupráce je jednou z několika aktuálně probíhajících kooperací, které společnosti LG pomáhají v dosažení cíle stát se nejvýznamnějším hráčem na světovém audio trhu,“ uvedl B. B. Hwang, ředitel společnosti LG Electronics divize Digital Media. „Spotřebitelé si u systémů domácího kina cení kvalitnějšího zvuku a pan Mark Levinson je přirozenou volbou pro spolupráci na zvýšení kvality zvuku v nové řadě výrobků LG.“

Dva nové systémy LG AP3133 a LG LHT888 byly představeny těsně před zahájením letošního mezinárodního veletrhu spotřební elektroniky CES.„Tyto zvukové systémy jsou skutečně dobré, je to neuvěřitelné,“ řekl pan Levinson. „I ti největší znalci zvuku, které jen tak něco nepřekvapí, budou zcela ohromeni.“

Model LG AR702TT

Mezi charakteristické rysy tohoto systému domácího kina s vysokým rozlišením patří sloupové reproduktory, středový reproduktor, prostorové reproduktory a výkonný subwoofer. Systém obsahuje 7.1 kanálový AV přijímač s výkonovým stupněm „ICEpower“ 7x 150 Wattů, D/A převodník Burr-Brown PCM 1796 24bit/192kHz DAC, přepínání většího počtu HDMI vstupů s upscalingem na 1080p a automatické nastavení prostorového zvuku

Model LG HT762TZ

Pro filmové a hudební fanoušky s estetickým cítěním připravila LG Electronics systém domácího kina LG HT762TZ. Reproduktory HT762TZ našly inspiraci u tenkého elegantního tvaru sklenic na šampaňské, které jsou všechny opatřeny kuželovitými integrovanými podstavci. Systém zahrnuje DVD přehrávač 5.1 o výkonu 700 W s upscalingem na 1080p, USB Plus, výstup HDMI, ovládání kompatibilních zařízení LG SimpLink (HDMI-CEC) a kompatibilitu s multiformátovým přehráváním.

Určitě si přečtěte

40 ženských sex symbolů 21. století

40 ženských sex symbolů 21. století

Monica Bellucci, Eva Green, Scarlett Johansson, Megan Fox, Mila Kunis, Christina Hendricks, Margot Robbie, Léa Seydoux, Alicia Vikander a erotické scény, v nichž se objevily.

Marek Čech

Marek Čech
Filmy
13 nejlepších filmů o dobývání vesmíru. Víme, kde si je můžete pustit online

13 nejlepších filmů o dobývání vesmíru. Víme, kde si je můžete pustit online

Vybrali jsme nejlepší filmy s tematikou cest lidí do vesmíru. Takové, které nejlépe přiblíží zážitky astronautů a přitom vás dobře zabaví. Rovnou přidáme informaci, kde se na ně můžete legálně kouknout na internetu.

19 Ondřej Králík

Ondřej Králík
Filmy, které musíte vidět
Vybrali jsme 22 nejlepších bezdrátových Bluetooth sluchátek

Vybrali jsme 22 nejlepších bezdrátových Bluetooth sluchátek

Vybrali jsme nejlepší bezdrátová sluchátka od těch nejlevnějších po nejdražší. Pro běžné použití, pro sport, pro komfortní poslech a také modely s aktivním potlačením hluku.

59 Jaromír Puk

Jaromír Puk
Bezdrátová sluchátka
Panasonic TX-65HZ2000E: referenční 4K HDR OLED posunuje opět laťku [test]

Panasonic TX-65HZ2000E: referenční 4K HDR OLED posunuje opět laťku [test]

Udržel Panasonic tímto modelem krok s konkurencí? Drží stále pomyslnou laťku kvality hodně vysoko, anebo již padá do šedivých vod průměru?

44 Alexandr Bray

Alexandr Bray
TestOLED4K TVTelevizePanasonicTestyTelevizory
30 největších sex symbolů šedesátých let

30 největších sex symbolů šedesátých let

Brigitte Bardot, Ursula Andress, Claudia Cardinale, Raquel Welch, Sophia Loren, Catherine Deneuve, Jane Fonda, Anita Ekberg, Britt Ekland, Sharon Tate. S šedesátými léty přichází éra sexuálního uvolnění ve společnosti i kinematografii.

Marek Čech

Marek Čech
Filmy