Mark Levinson spolupracuje s LG

Společnost LG Electronics oznámila spolupráci s audio legendou Markem Levinsonem. Cílem je vytvoření nových produktů s vyšší kvalitou zvuku a originálním designem. Levinson je již dříve podílel na vývoji a osobním naladění vybraných prémiových systémů domácího kina LG.

„Tato intenzivní spolupráce je jednou z několika aktuálně probíhajících kooperací, které společnosti LG pomáhají v dosažení cíle stát se nejvýznamnějším hráčem na světovém audio trhu,“ uvedl B. B. Hwang, ředitel společnosti LG Electronics divize Digital Media. „Spotřebitelé si u systémů domácího kina cení kvalitnějšího zvuku a pan Mark Levinson je přirozenou volbou pro spolupráci na zvýšení kvality zvuku v nové řadě výrobků LG.“

Dva nové systémy LG AP3133 a LG LHT888 byly představeny těsně před zahájením letošního mezinárodního veletrhu spotřební elektroniky CES.„Tyto zvukové systémy jsou skutečně dobré, je to neuvěřitelné,“ řekl pan Levinson. „I ti největší znalci zvuku, které jen tak něco nepřekvapí, budou zcela ohromeni.“

Model LG AR702TT

Mezi charakteristické rysy tohoto systému domácího kina s vysokým rozlišením patří sloupové reproduktory, středový reproduktor, prostorové reproduktory a výkonný subwoofer. Systém obsahuje 7.1 kanálový AV přijímač s výkonovým stupněm „ICEpower“ 7x 150 Wattů, D/A převodník Burr-Brown PCM 1796 24bit/192kHz DAC, přepínání většího počtu HDMI vstupů s upscalingem na 1080p a automatické nastavení prostorového zvuku

Model LG HT762TZ

Pro filmové a hudební fanoušky s estetickým cítěním připravila LG Electronics systém domácího kina LG HT762TZ. Reproduktory HT762TZ našly inspiraci u tenkého elegantního tvaru sklenic na šampaňské, které jsou všechny opatřeny kuželovitými integrovanými podstavci. Systém zahrnuje DVD přehrávač 5.1 o výkonu 700 W s upscalingem na 1080p, USB Plus, výstup HDMI, ovládání kompatibilních zařízení LG SimpLink (HDMI-CEC) a kompatibilitu s multiformátovým přehráváním.

Určitě si přečtěte

15 nejlepších komedií roku 2018

15 nejlepších komedií roku 2018

Ztratili jsme Stalina, BlacKkKlansman, Psí ostrov, Tři billboardy kousek za Ebbingem, Čtverec, Úžasňákovi 2, Oni a Silvio, Já, Simon, Pěkně blbě. Třetí letošní výběr se nese v uvolněném duchu silvestrovské zábavy.

15 Marek Čech

NAD M10: Výborný integrovaný Hi-Fi zesilovač se síťovým přehrávačem pro náročné [test]

NAD M10: Výborný integrovaný Hi-Fi zesilovač se síťovým přehrávačem pro náročné [test]

NAD M10 je mimořádně excelentním zhmotněním moderního Hi-Fi s až high-endovými přesahy. Není to striktní audiofilská záležitost, ale hudební radosti přinese rozhodně dost a dost. Po právu získal ocenění EISA „chytrý zesilovač“ pro rok 2019/2020.

3 Daniel Březina

40 ženských erotických symbolů osmdesátých let

40 ženských erotických symbolů osmdesátých let

Kim Basinger, Kathleen Turner, Melanie Griffith, Bo Derek, Nastassja Kinski, Phoebe Cates, Rebecca De Mornay, Valérie Kaprisky, Sophie Marceau, Francesca Dellera, Isabelle Adjani a jejich smyslné scény ve filmech.

Marek Čech

10 nejlepších filmů o lásce s lesbickou tématikou

10 nejlepších filmů o lásce s lesbickou tématikou

Láska je láska, Vrcholné umění, Loving Annabelle, Děcka jsou v pohodě. Proč vyobrazení vášně v lesbických romancích působí opravdověji?

29 Marek Čech

15 filmů roku 2018, které musíte vidět: sci-fi, akční, horory a thrillery

15 filmů roku 2018, které musíte vidět: sci-fi, akční, horory a thrillery

Ready Player One: Hra začíná, Upgrade, Black Panther, Avengers: Infinity War, Mission: Impossible - Fallout, Tiché místo, Tísňové volání, Jack staví dům. První výběr toho nejlepšího, co se letos objevilo v kinech a na DVD a Blu-ray nosičích.

12 Marek Čech

Výjimeční: nový film od dvojice, stojící za celosvětovým hitem Nedotknutelní [recenze filmu]

Výjimeční: nový film od dvojice, stojící za celosvětovým hitem Nedotknutelní [recenze filmu]

Režijní dvojice Olivier Nakache a Éric Toledano s humorem vypovídá o vážném tématu a přibližuje nám přitom běžný denní provoz lidí, postižených autismem i těch, kteří o ně pečují.

2 Marek Čech