Marshall Mode 2: populární značka má konečně stylová True Wireless sluchátka

9. března 2021
TWEET SDÍLET

Marshall je v ČR poměrně populární, velmi mu pomáhá relativně příznivá cenová politika a především ikonický design. Jako jeden z posledních sluchátkových výrobců rozšiřuje svoji nabídku o True Wireless sluchátka, nesou název Marshall Mode 2. Po pravdě leckoho název asi zmate, že jde přece o druhou generaci, ale není tomu tak, předchůdce Marshall Mode jsou klasická drátová sluchátka za rozumných 1 000 Kč. 

True Wireless sluchátka Marshall Mode 2 nabídnou výdrž 5 hodin na jedno nabití, pouzdro přidává další 4 nabití, dostanete se tak na celkových 25 hodin. Nabíjení trvá 2 hodiny, nabíjí se přes USB-C kabel. 

Pro připojení slouží Bluetooth 5.1, vcelku překvapivé je, že podporované kodeky jsou aptX a SBC, jinde obvyklé AAC se nekoná. Ovládání je dotekové, vestavěné duální mikrofony kromě možnosti vyřídit hovor poslouží i pro příposlech okolního zvuku, nechybí nativní podpora hlasových asistentů. Potěší odolnost proti vodě jak u sluchátek (IPX5), tak u pouzdra (IPX4). Aktivní potlačení hluku sluchátka nemají.

O zvuk se starají 6 mm měniče, udávaný frekvenční rozsah je 20 Hz až 20 000 Hz. Charakter zvuku má být typický pro Marshall, tedy nabasovaný, ale jasný. Přes firemní aplikaci je možné samozřejmě zvuk vyladit dle osobního vkusu.

Sluchátka Marshall Mode 2 mají oficiální cenu 179 Euro (4 700 Kč), což je proti drátovému předchůdci velký nárůst a za tuto cenu se dají pořídit už jiná výborná True Wireless sluchátka s aktivním potlačením hluku. Takže půjde spíše o model určený pro fanoušky značky. 

Zdroj: Marshall 

Témata článku: , , , , ,