14
Fotogalerie

Marshall slaví 60 let. V limitované edici Black Diamond nabídne dvoje bezdrátová sluchátka a jeden BT reproduktor

Na počest šedesátého výročí Marshall vydává tato kultovní značka kytarových zesilovačů speciální limitované edice tří produktů – fanoušci mají na výběr Bluetooth reproduktor Emberton, TWS sluchátka Motif A.N.C. a velká náhlavní sluchátka Monitor II A.N.C., všechny mají novou povrchovou úpravou „Black Diamond“. 

Diamond-Jubilee_Category-Page_02_Desktop.jpg

V čem se odlišují? Design zůstává stejný, ale všechny modely mají místo tradičního výrazného světlého loga černou variantu. A černé jsou i mřížky, tlačítka a ovladače, zkrátka když „Black Diamond“, tak černé opravu vše.

Diamond-Jubilee_Product-Page_Emberton_Image-Carousel_Zoom_01.jpg

První „speciálkou“ je přenosný Bluetooth reproduktor Emberton. Má  udávanou výdrží baterie 20 hodin, chlubí se voděodolnosti IPX7. Co se zvuku týče, o ten se starají dva 2" širokopásmové měniče, napájené dvojicí zesilovačů třídy D o výkonu 2X 10 W, udávaný frekvenční rozsah je 60 Hz až 20 000 Hz. Emberton má vytvářet zvukové pole, které Marshall označuje jako „True Stereophonic“ a má nabídnout 360stupňový zvuk zaplňující celý prostor. Pro připojení slouží Bluetooth 5.0.

Diamond-Jubilee_Product-Page_Monitor-II-ANC_Image-Carousel_Zoom_02.jpg

Velká bezdrátová sluchátka Monitor II A.N.C. mají circumaurální konstrukci (přes uši) a samozřejmě nechybí aktivní potlačení hluku. O zvuk se starají 40mm měniče, výdrž je 30 hodin s aktivním ANC a výborných 45 hodin bez něj. Kromě bezdrátového připojení přes Bluetooth 5.0 nechybí možnost využít propojení kabelem. K skládacímu modelu dostanete také stylové, černé pouzdro. 

Diamond-Jubilee_Product-Page_Motif-ANC_Image-Carousel_Zoom_02.jpg

Třetím modem v limitovaném provedení Black Diamond jsou zcela bezdrátová špuntová sluchátka Motif A.N.C., která jsme shodou okolností právě testovali. Kromě parádního designu se chlubí také  aktivním potlačením okolního hluku. nabízejí 4,5 hodiny hudby, s pouzdrem pak celkem 20 hodin. Kromě nabíjení přes USB-C pak mají také možnost bezdrátového nabíjení.


Nejoblíbenější sluchátka Marshall

Marshall Major IV Bluetooth
Marshall Major IV Bluetooth
nabízí 46 obchodů za ceny od 2 299 Kč
Porovnat ceny
Marshall Major V
Marshall Major V
nabízí 4 obchody za ceny od 3 790 Kč
Porovnat ceny
Marshall Motif A.N.C. Bluetooth
Marshall Motif A.N.C. Bluetooth
nabízí 16 obchodů za ceny od 3 239 Kč
Porovnat ceny
Marshall MOTIF II A.N.C
Marshall MOTIF II A.N.C
nabízí 7 obchodů za ceny od 4 989 Kč
Porovnat ceny
Marshall Monitor II Bluetooth ANC
Marshall Monitor II Bluetooth ANC
nabízí 11 obchodů za ceny od 4 790 Kč
Porovnat ceny

Další oblíbená sluchátka Marshall


Sluchátka v limitované edici Black Diamond se dají pořídit na firemním webu, přičemž nejlevnější je BT reproduktor Emberton, která má oficiální cenu 179 Euro (4 400 Kč)), TWS sluchátka Motif A.N.C. stojí 219 Euro (5 400 Kč), velká sluchátka Monitor II A.N.C pak mají cenu 359 Euro (8 800 Kč).

Zdroj: Marshall 

Když navštívíte internetový obchod přes náš katalog zboží, Živě za to může získat provizi. Službu Zboží Živě provozujeme ve spolupráci s Heureka.cz.

Určitě si přečtěte

Články odjinud