7
Fotogalerie

Marshall Uxbridge Voice: chytrý multiroom reproduktor s Alexou a Spotify Connect

Sluchátka a reproduktory značky Marshall jsou velmi populární. Využívají ikonický design, které mají kytarová komba této značky, a když k tomu přidáte, že dobře hrají a jsou dobře zvolené funkce i materiály, tak na úspěch je zaděláno. 

Novinkou, kterou společnost Zound Industries (vyrábí produkty pod značkami Marshall, Urbaners, Adidas) v minulých dnech představila, je chytrý multiroom reproduktor Marshall Uxbridge Voice. 

Nabídne ale především spousty funkcí. Především vestavěné hlasové ovládání Alexa, podporuje ale také multiroom systém Amazon Echo, nechybí ale ani podpora AirPlay 2, či Spotify Connect. V létě pak formou updatu firmwaru má přibýt také Google Assistant.  

Má jít o relativně malý bezdrátový reproduktor (13 x 17 x 12 cm), udávaný frekvenční rozsah je však velmi slušný – 54 Hz až 20 000 Hz. Integrované mikrofony mají mít daleký dosah, aby hlasové pokyny byl bez problému zachycené i z větší vzdálenosti. 

Nicméně běžné ovládání nebude také chybět, je na horní straně. k dispozici je i korekce basů a výšek. Prodávat se mají dvě barevné varianty. A cena? Marshall Uxbridge Voice má v EU stát oficiálně 199 Euro. 

Zdroj: Zound Industries

Určitě si přečtěte

Články odjinud