Marshall Uxbridge Voice: chytrý multiroom reproduktor s Alexou a Spotify Connect

4. dubna 2020
TWEET SDÍLET

Sluchátka a reproduktory značky Marshall jsou velmi populární. Využívají ikonický design, které mají kytarová komba této značky, a když k tomu přidáte, že dobře hrají a jsou dobře zvolené funkce i materiály, tak na úspěch je zaděláno. 

Novinkou, kterou společnost Zound Industries (vyrábí produkty pod značkami Marshall, Urbaners, Adidas) v minulých dnech představila, je chytrý multiroom reproduktor Marshall Uxbridge Voice. 

Nabídne ale především spousty funkcí. Především vestavěné hlasové ovládání Alexa, podporuje ale také multiroom systém Amazon Echo, nechybí ale ani podpora AirPlay 2, či Spotify Connect. V létě pak formou updatu firmwaru má přibýt také Google Assistant.  

Má jít o relativně malý bezdrátový reproduktor (13 x 17 x 12 cm), udávaný frekvenční rozsah je však velmi slušný – 54 Hz až 20 000 Hz. Integrované mikrofony mají mít daleký dosah, aby hlasové pokyny byl bez problému zachycené i z větší vzdálenosti. 

Nicméně běžné ovládání nebude také chybět, je na horní straně. k dispozici je i korekce basů a výšek. Prodávat se mají dvě barevné varianty. A cena? Marshall Uxbridge Voice má v EU stát oficiálně 199 Euro. 

Zdroj: Zound Industries

Témata článku: Reproduktory, Multiroom, Alexa, Marshall

Určitě si přečtěte

12 nejlepších komedií roku 2019, které musíte vidět

12 nejlepších komedií roku 2019, které musíte vidět

Parazit, Tenkrát v Hollywoodu, Favoritka, Devadesátky, Rocketman, Zelená kniha, Žena na válečné stezce, Výjimeční, Deštivý den v New Yorku, Yesterday, Srážka s láskou, The Beach Bum. Třetí letošní výběr se nese v odlehčenějším duchu.

13 Marek Čech

DVB-T2: často kladené dotazy a řešení problémů s novým digitální vysíláním

DVB-T2: často kladené dotazy a řešení problémů s novým digitální vysíláním

Pokud nemůžete už naladit ČT D/ART, tak se připravte, že vám zmizí ČT Sport. Důvodem je přechod z DVB-T na nové digitální vysílání DVB-T2. Poradíme, jak to vyřešit, případně jaké problémy vás mohou potkat.

114 Jaromír Puk

Android TV: Jak jednoduše dostat obraz z telefonu do TV [video]

Android TV: Jak jednoduše dostat obraz z telefonu do TV [video]

Máme zde Miracast, Google Cast, ale co dělat, když ani jedno nefunguje? Pokud potřebujete zobrazit obsah telefonu na velké obrazovce televizoru, recept je jednoduchý.

7 Tomáš Holčík

25 nejlepších filmových parodií, které můžete vidět. Víme, kde je najdete online

25 nejlepších filmových parodií, které můžete vidět. Víme, kde je najdete online

Filmové parodie jsou divácky velmi vděčné a mezi filmaři oblíbené. Tvůrci v nich mohou totiž zcela beztrestně vykrádat cizí díla a v jejich nápodobě popustit uzdu své fantazii. Vybrali jsme nejlepší zahraniční i české parodie.

27 Jaromír Puk, Marek Čech