Druhý trailer Matrix Resurrections je tady. Odhaluje daleko více z finálního filmu

Druhý trailer Matrix Resurrections je tady. Odhaluje daleko více z finálního filmu

Tento měsíc, přesněji 23. prosince, nás čeká premiéra filmu Matrix Resurrections. Tomas A. Anderson žije obyčejný život v San Franciscu. Chodí k terapeutovi řešit své problémy a pocity, vše však zatím řeší modré léky, které bere. Trinity sice potkává, ale nepoznává ji. Ale jednoho dne mu Morpheus nabídne červenou pilulku...

První film z původní trilogie znamenal filmovou revoluci jak ve způsobu vyprávění, tak v pojetí akčních sekvencí. Následovaly další dva filmy, které se sice už s takovým nadšením nesetkaly, a to jak u diváků, tak u kritiky, ale trilogie nakonec vydělala více než 1,5 miliardy dolarů.

matrix_resurrections_ver3_xlg.jpg

Po 20 letech se polovina původní tvůrčí dvojice, Lana Wachowski, vrátila do režisérského křesla, ve filmu samozřejmě uvidíme Keanu Reevese a Carrie-Anne Moss. O scénář se postarala trojice Aleksandar Hemon, David Mitchell, Lana Wachowski a právě scénář byl údajně důvodem, proč se Keanu Reeves byl ochoten ke své dnes už kultovní roli vrátit.

Herec Keanu Reeves v posledních letech získal velkou popularitu jako zabiják John Wick. Režisérem všech filmů o Johnu Wickovi je bývalý kaskadér Chad Stahelski, který právě v Matrixu v některých akčních scénách Keanu Reevese zastupoval. Reeves je znám svojí mimořádnou profesionalitou a poctivou přípravou, takže i když herec letos měl 57 let, dá se očekávat, že v roli Nea bude opět excelovat. 

Určitě si přečtěte

Články odjinud