Rakija
17. května • 12:46

E15ka přinesla článek o přechodu, kde zjistili více než AvMania. Proto sem přidávám citaci. Zejména se to vyjádření tváří tak, že stávající zákazníci budou převedeni na tarif Standard, ale dostanou "původní" kvalitu na úrovni Premium. Což by se pak možná vyplatilo teď ještě předplatit:"Pro stávající zákazníky HBO Max zůstane cena předplatného stejná, a to alespoň 60 dní. K prvnímu datu obnovení předplatného po 23. červenci 2024 se cena tarifu změní na aktuální cenu předplatného Standard. Pokud jste si v rámci promo akce HBO Max zajistili slevu 33 %, zůstane vám u standardního tarifu platná i nadále. Na tarif Premium se ale zvýhodnění nevztahuje – změnou předplatného sleva zaniká.Nicméně současné funkce účtu, jako je přístup k 4K kvalitě a třem současným streamům obsahu, budou pro přecházející uživatele zachovány, jak nám potvrdilo zákaznické oddělení HBO Max. "

Petrikan
18. května • 1:32

Tak si říkám předplatit a buď ty podmínky (4K) vydrží, nebo to změní a pak by měla být možnost na nové podmínky nepřistoupit a vypovědět smlouvu, potažmo nárok na vrácení poměrné části... Tedy buď to budu mít za stávajících podmínek rok, nebo kupříkladu čtvrt roku a z těch 1590 a cca 1200 vrátí... To je na nich...

Vladce vesmiru
Před 7 hodinami

Jestli tím nemyslí jen po těch 60 dní, ona ta vyjádření se dají interpretovat různě.
Osobně bych očekával, že nám nejpozději dnes přijde na adresu, kterou mám ve službě registrovanou, email s řádnou informací, co tedy můžeme jako stávající předplatitelé čekat. Nadšené PR příspěvky na socsítích se tomu (záměrně?) vyhýbají a náhodné a poněkud protiřečící si odpovědi na dotazy uživatelů v komentářích pod nimi lze těžko brát jako oficiální vyjádření.

Rakija
15. května • 3:28

A je tedy potvrzeno, že když si HBO Max teď někdo předplatí na rok za těch 16 stovek, že od toho 21.5. mu klesne kvalita na full-hd / DD 5.1, nebo do další obnovy zůstane 4K/atmos?

Vladce vesmiru
15. května • 9:02

Potvrzeno není nic. Jen poněkud nicneříkající info ve FAQ, že pokud máme předplatné teď, to nám to zavedení maxu dva měsíce zůstane ve stejné kvalitě jako je nyní. Pak asi přijde email ve smyslu "viděli jste, jak to je super ve 4k, doplaťte si, aby vám to zůstalo i nadále".Na instagramu HboMax se objevila informace, že akční sleva 33 % pro historické předplatitele bude zachována, ale na jiných socsítích zůstávají dotazy bez odpovědí nebo tam bylo něco jako "počkejte, vše se dozvíte".

Petrikan
15. května • 9:10

To by mě taky zajímalo... Na jejich stránkách (hbomax.com/cs) sice píšou, že těm, kteří si předplatí zůstanou všechny výhody a funkce současného předplatného... Ale zároveň, že pokud se bude něco měnit, dají vědět... Takže příliš nevím, co si z toho vzít. Na různých webech psali, že ti, kteří mají roční předplatné HBO Max budou převedeni na Max Standard (tedy jen Full HD). Ovšem na ofigo stránkách jen to, co jsem uvedl výše...

Adam Vágner
14. května • 20:09

Meh. Sleva od HBO. Jednou jsem se od nich nechal uvrtat do slevy, když to zaváděli. Ve chvíli, kdy se jim nepovedlo strhnout první platbu z kreditky, protože exspirovala, mi to okamžitě zrušili a prodloužení už jedině za plnou cenu. Volal jsem nějaké dvě hodiny po tom, co jsem si všiml mailu, že to ruší, ještě ženská na helplajně, co po nich jako ještě chci, když mi předtím poslali upozornění na mail. A že si to můžu předplatit za plnou, a že když to cálnu rovnou na rok, tak že je tam taky sleva tvl. Tak jsem řekl, že né, díky. Vysvětlujte někomu, že jako fakt nesedíte furt na freemailu na takové služby a nečekáte, co vám HBO pošle. Asi by je zabilo, kdyby dali někam do přehrávačů notifikaci, že si mám nastavit novou kartu, nebo na měsíc zablokovali přehrávání, aby si člověk všiml, že je něco blbě, než mu to předplatné zruší. Prd, utnou to, jakmile vidí příležitost, jak někoho dotlačit do plné ceny.Následovaly dva dotazníky jak jsem spokojený s help linkou, a jak je strašně mrzí, že končím a proč končím, a jestli si to nechci rozmyslet. Napsal jsem jim, že jsem nechtěl končit já, ale ukončili mě oni, bez reakce. Tak ať si to už nacpou do špic.Rok jsem to platil, za tu dobu jsem se podíval s bídou na dva filmy a jeden seriál, který ještě v půlce zrušili.U SkyShowtime přes help lajnu obdobný problém, dokonce už to bylo exspirované asi čtrnáct dní, a ne dvě hodiny, sice bez české podpory bůh ví s kým někde ze zahraničí přes chat, ale v pohodě vyřízeno, vyplněné nové platební údaje + voucher na původní zaváděcí cenu se slevou.Stejně to, co za něco stojí, někdo do pár dní upne někam na net i v tom 4K a v češtině, proč jim za tohle dávat dvě nebo tři kila za měsíc.

Vojslav Drlík
14. května • 18:31

Doposud jsem platil hned po spuštění HBO se slevou "33 % napořád, měsíční". Víc za HBO Max platit nehodlám, takže zruším. Zas taková programová senzace to není, vystačím s Netflixem a Amazonem.

Ty Kokos (amateri)
14. května • 16:07
Klo Bása (Klo_Bása )
30. dubna • 10:37

Taky ruším. Až tam bude obsah pro nás vymírající bílé heterosexuály, tak budu platit klidně i víc... Ale transhumanismus, LGTVQBXYZ+-² a pedofilii nepodporuju

Rakija
27. dubna • 3:24

Na webu HBO Max píšou něco, čemu, rozumím tak, že pokud někdo měl předplaceno HBO Max, tak se mu na Max přenesou všechny výhody HBO Max (tj. 4K HDR + Dolby Atmos), ale po 60 dnech za cenu tarifu Standard. Viz dvě citace níže:"Pokud si HBO Max předplatíte přes obchod s aplikacemi nebo přímo přes nás, po spuštění Maxu vám zůstane současná cena předplatného HBO Max, a to alespoň na 60 dní. K prvnímu datu obnovení předplatného po 23. červenci 2024 (včetně) se cena změní na cenu předplatného Standard platnou v danou chvíli. "a dále"Pokud si HBO Max předplatíte přes obchod s aplikacemi nebo přímo přes nás (na HBOMax.com), zůstanou vám všechny funkce a výhody vašeho současného předplatného"

Vladce vesmiru
29. dubna • 9:16

No, ale vynechal jsi tu zásadní větu "Pokud se bude ohledně funkcí vašeho předplatného něco měnit, dáme vám předem vědět."

Vojtěch Červenka
22. dubna • 15:54

navždy zrušeno - nepotřebuji více sračky. a byla to firma která dělala nejlepší televizi. sopranos, wire, deadwood a pak skončila u euphorie a odporného larryho. fuj to

MacPhenom
23. dubna • 14:47

Takových tu bylo když Netflix zarazil sdílení hesel a jak to dopadlo? Růstem uživatelů i zisku..

maestro
22. dubna • 14:33

Včera mi přišla SMS z T-Mobile, dojde k přechodu z HBO Max za 111 Kč na Max Standard za 199 Kč, což už není tak výhodné.

Petr Novák
24. dubna • 0:12

Jo, jo. HD verze vyjde při roční platbě na 183, 4K na 249. Takže u T-Mobile to zruším a jestli to budu platit napřímo záleží hlavně na tom, kolik obsahu tam bude z Discovery, resp. hlavně kolik tam z něj bude dokumentů a v jaké kvalitě, protože to mě láká na Max nejvíc.

Miroslav Kašpar
20. dubna • 21:42

Kerej Max? Ten šílenej? :-)

MacPhenom
21. dubna • 0:05

Tak zrovna toho mají na HBO Max pouze v Full HD SDR a přitom 4K HDR verze samozřejmě existuje. Snad se to s přechodem na MAX změní - když už za to chtějí připlatit.

Bedřich Hofman
20. dubna • 15:48

Mám HBO MAX v rámci Vodafone Komplet. Jak to bude po 21. Květnu nevíte někdo

file12
20. dubna • 11:03

Tak to nejspíš zruším. ze 132Kč nebo kolik teď platím by to byl skok jako prase a nic extra tam není. A příplatek za Eurosport bych dal. Při roční platbě ale vyjde na necelých 700kč, takže se mi to hrubě nevyplatí.
Ty kačky navíc asi máme všichni, ale jde o princip a za poslední leta ta měsíční platba za online věci roste poměrně neúměrně

file12
20. dubna • 11:03

necelých 700 přímo u eurosport

vorry
14. května • 20:58

No já mám pocit že roční předplatné u Eurosportu už nejde, protože mi psali nyní strhli tuším 129 za měsíc 🫣😏

Terminator3
19. dubna • 22:11

Jj, už jsem to odhlásil.. :-)

Side00
19. dubna • 16:55

Nikde jsem zatím nezaznamenal info o tom, jak to bude se stávající slevou "33 % napořád, měsíční". Tzn aktuálně platím 132 CZK každý měsíc (ne 1x ročně). Pokud sleva nebude dále platit i pro tarif Premium (pro 75" TV nutnost), tak je to navýšení o skoro 170 CKZ měsíčně oproti stávajícím 132.

ramazo
19. dubna • 17:16

Pri spustení vám ponúkame Max za vašu aktuálnu cenu 4,66 €/mesiac. V deň nasledujúceho obnovenia predplatného, ktoré spadá na dátum 23. júla 2024 alebo neskôr, bude vaša doživotná zľava 33 % z ceny mesačného predplatného Standard platnej v danom čase (momentálne 7,99 €/mesiac) platiť i naďalej, a to pokiaľ bude vaše predplatné aktívne a budete spĺňať všetky Podmienky a zásady konkrétnej propagačnej akcie. Vaša nová zľavnená cena sa zmení na 5,32 €/mesiac. Cena predplatného Standard je vyššia než vaša aktuálna mesačná cena predplatného z viacerých dôvodov – výrazne zlepšujeme obsah, pridávame nové možnosti a funkcionality a zároveň zahŕňame i náklady na vývoj a implementáciu vylepšenej platformy.

Side00
19. dubna • 17:59

Ano, ale pro Standard. Nikoliv asi pro Premium. To je pro mě směrodatné. Ve stávajícím Standardu je zahrnut UHD i Atmos. V novém již ne. A dívat se na 75" TV ve FullHD bez Atmos to opravdu ne :(

Karel Veselý
21. dubna • 0:48

ATMOS je jenom nálepka pro ovce co věřej že jim to "vylepší zvuk" a 4K na streamovacích službách je spíš "4K" v uvozovkách, kvalitní Full HD s dobrym bitratem je koukatelná kvalita i na 92" plátně. Další omezující věc je v jaký kvalitě to tam vůbec maj, třeba na Disney+ i když píšou 4K, tak samotnej film může mít tak otřesnou kvalitu že i když to technicky třeba fakt to rozlišení má, tak kvalita je jak nějakej upscale z DVD a to se týká spousty obsahu ze streamovacích služeb.
Nejlepší a nejkonzistentnější kvalitu (všechno vypadá dobře a nejsou tam takový rozdíly mezi jednotlivejma filmama) má aktuálně Netflix a Amazon.
A další oser je že jde o podporu těch různejch formátů a DRM ze strany aplikace, třeba Disney+ na PC jede jenom 720p a pro lepší kvalitu je nutný mít android TV, takže člověk by si fakt měl rozmyslet jestli za nějaký ty lepší formáty vůbec má smysl platit. Když třeba Disney+ na PC neumožňuje víc než 720p, tak by taky měli mít tarif kterej tomu bude cenově odpovídat a ne že člověk platí plnou palbu a pak na to nemůže koukat, já jsem si speciálně kvůli disney kupoval android TV box k projektoru aby mi to jelo ve vyšší kvalitě, což je fakt hrozný zpátečnictví, protože výkon a ovládání PC je úplně někde jinde než nějaká zasekaná android TV.

MainMan
22. dubna • 11:44

Přesně, u těhle 4K streamů nepoznám rozdíl proti tomu, co mi z fullHD na 4K upscaluje sama televize.

Reakce pod tímto příspěvkem se už neodsazují.
radon2
25. dubna • 9:42

mám to podobně, ale co poznám 100% je HDR. Takže pokud chtějí HDR v tom základním tarifu ukončit, tak sbohem a šáteček

Animorph
19. dubna • 19:37

Cena predplatného Standard je vyššia než vaša aktuálna mesačná cena predplatného z viacerých dôvodov – výrazne zlepšujeme obsah, pridávame nové možnosti a funkcionality a zároveň zahŕňame i náklady na vývoj a implementáciu vylepšenej platformy.Toto ma pobavilo, nepovedali "B", kde mi zasadne znizuju kvalitu streamu (video/audio). Ak chcem zachovat kvalitu, musim si za dvojnasobnu cenu zaplatit premium... Znova poctivo platiaci zakaznik doplaca...

Ty Kokos (amateri)
19. dubna • 16:55
majkom
19. dubna • 15:12

Tak to zrusim no

viclef
19. dubna • 16:35

dik za info

majkom
19. dubna • 17:46
douda78
19. dubna • 18:03

Určitě si přečtěte

Články odjinud