MiK
31. ledna 2019 • 14:41

Nechápu smysl zesilovače takovéto koncepce. Kdysi se nejdříve vyhodily elektronky z předzesilovačů kvůli šumu, brumu a mikrofoničnosti nemluvě o spotřebě a spolehlivosti. Tranzistory tam jsou ve třídě A, s minimálním vybuzením, takže v pohodě. Naopak výkonové tranzistory byly drahé, tak zůstaly elektronky přes špatně navržený sokl (EL34) a pracným výstupním trafem. Vedlejším efektem byl "elektronkový zvuk" s "kulatou" limitací při přebuzení.
Tady to završil integrovaný PA, což je známka nižší kvality celku. Prostě všechno špatně.

Roman Langer (RomanL)
6. listopadu 2018 • 18:43

Ha ha ha. Vždycky mě ty elektronkové srandičky pobaví...
Ale ještě víc mě pobaví ti, co za to dají takové peníze. Ale tak jsou to jejich peníze, nic proti. Dá se to nakonec i progemblovat... ;-)

NOWOCAYN
10. listopadu 2018 • 7:15

Radsej pomoct nejakymi darmi (nova pracka, chladnicka, nabytok), slobodnej zlatej a milujucej mamicke, ktora sa sama stara o 2 deti, a neodlozi ani Euro... Samozrejme nie za sex.

Jen tak jdu okolo
3. listopadu 2018 • 20:16

Já furt nechápu, proč se tu recenzují takové věci. To má být jako pro koho? Lidi, co mají na útratu tolik peněz, to tady snad nečtou a radši si zajedou do nějakého poslechového studia na pokec.Bych fakt ocenil recenze mainstream zesilovačů, když už teda. Protože v těch by se dnes prase vyznalo.

Karel z Moravy
5. listopadu 2018 • 7:21

P. Březina má na své webu zřejmě malou sledovanost, proto to nahání recyklací článků zde (a to i několik měsíců starých - třeba konkrétně tento vyšel před 2 měsíci).

Určitě si přečtěte

Články odjinud