Mimořádná sleva přes 2 000 Kč na Bose Smart Soundbar 300. Umí i přímé streamování Spotify přes Wi-Fi

25. srpna 2022
TWEET SDÍLET

Produkty od firmy Bose obecně patří mezi ty dražší, a to i v nižších cenových relacích. Nyní Alza.cz nabízí za mimořádnou cenu Bose Smart Soundbar 300. Lze jej koupit za 8 470 Kč, přičemž běžně se soundbar prodává za 10 587 Kč.

Důležité je, že cena platí při využití slevového kupónu 22TRHAKYQ3CZ20, který musíte zadat v nákupním košíku. Akce platí do 4. září, nebo do vyprodání zásob.

Bose Smart Soundbar 300 Bose Smart Soundbar 300
nabízí 12 obchodů za ceny od 7 490 Kč
Srovnat ceny na Živě

Bose Soundbar 300 je vhodný pro běžné využití. Hlavním kladem je kvalitní zvuk s čistými a zřetelnými dialogy. Zvukový charakter při poslechu hudby je zábavnější se výraznějšími basy a výškami, je vhodný pro rockovou nebo popovou hudbu. Potěší Wi-Fi připojením a přímým streamováním hudebních on-line služeb Spotify a Deezer, podporuje Apple Airplay 2 a Spotify Connect. Nechybí samozřejmě ani běžné Bluetooth. Soundbar se k televizoru připojuje standardně přes HDMI ARC.

Klepněte pro větší obrázek

Mezi klady patří kromě výborných možností připojení především zvuk, který zůstává velmi čistý a bez zkreslení i při vysoké hlasitosti, což bývá častý problém dostupnějších soundbarů.

Basy lze nastavit, nicméně je třeba počítat s tím, že nejhlubší basy a akční dunění „neumí“, neboť zde není externí subwoofer. Zápor? Nepodporuje ani Dolby Atmos a celkově prostorový zvuk je slabý. Zkrátka jde o ideální doplněk k televizoru, kdy chcete především silnější, čistější zvuk a jasnější, čitelnější dialogy. 

Děkujeme Petrovi za tip na slevu.

Když navštívíte internetový obchod přes náš katalog zboží, Živě za to může získat provizi. Službu Zboží Živě provozujeme ve spolupráci s Heureka.cz.

Témata článku: Soundbary, Reproduktory, Bluetooth, Spotify, Bose, AirPlay 2, Soundbary na Heureka.cz