Morbius: nový trailer aneb film ve 3 minutách. Sony do světa Marvelu přidává upíra

2. listopadu 2021
TWEET SDÍLET

Sony před lety koupila od Marvelu práva na Spidermana a další postavy. Spiderman byl dlouhá léta nejvýdělečnější postavou filmového plátna, ostatně trilogie Spiderman režiséra Sama Raimiho odstartovala celou filmovou éru komiksových filmů, na které se filmová studia nyní vezou. 

Ovšem po rebootu Spiderman už nevydělal tolik, kolik si filmové studio představovalo, tak se dohodlo s Marvelem že se postava stane součástí MCU ("Marvelův filmový svět") a členem Avengers. Filmovému studiu Sony tak zbyl Venom, který svoji sólovku dostal v roce 2018, letos pak šla do kin dvojka.

A co tu máme dále? Kromě plánovaného filmového návratu poloupíra Blada napadlo Sony uvést na plátno další postavu od Marvela. Vampíra jménem Morbius. 

Klepněte pro větší obrázek

Děj filmu bude vcelku jednoduchý. Dr. Michael Morbius má vzácnou krevní chorobu a hledá lék. Nakonec ho najde, ale není to zadarmo... Hlavní postavu si zahraje Jared Leto. Ten sice ztvárnil Jokera v Sebevražedném oddíluale jeho výkon se nesetkal s velkým úspěchem a a dnes už je jasné, že se k roli nevrátí, zvláště po fenomenálním úspěchu Jokera s Joaquinem Phoenixem 

Film režíruje zručný a osvědčený režisér Daniel Espinosa (sci-fi Život, Snadný prachy, Nepřítel pod ochranou). Na traileru je však vidět, že film vzniká v Sony, ne přímo pod Marvelem. Ve třech minutách se totiž můžete podívat na výcuc toho nejdůležitějšího z celého filmu... a do kina už asi nemusíme chodit. 

Premiéra je naplánovaná na leden příštího roku, přesněji 27.1.2022.

Témata článku: Filmy a seriály, Novinky, Trailer, Sci-fi