Na Matrix Resurrections láká krátké ohlédnutí za původní trilogií Matrix Legacy

Na Matrix Resurrections láká krátké ohlédnutí za původní trilogií Matrix Legacy

Před měsícem vyšel první oficiální trailer na velmi očekávaný film Matrix Resurrections, který bude mít premiéru v prosinci. Za prvním Matrixem se studio ohlíží v novém krátkém videu Matrix Legacy.

Ve video se k samotnému fenoménu Matrixu vyjadřují jak herci z původního filmu, tj. Keanu Reevese a Carrie-Anne Moss, ale také ti nový, které udivíme až v  Matrix Resurrections. Mluví o vlivu původního filmu nejen na ně samotné, ale i na celou společnost. 

matrix_resurrections.jpg

Otázkou je, zda i „čtverka“ bude tak převratná, jako původní trilogie, zejména první film. Do režisérského křesla se totiž vrací jen polovina původní tvůrčí dvojice, Lana Wachowski. Na druhou stranu právě scénář přesvědčil Keanu Reevese, aby se ke své dnes už kultovní roli vrátil.

S odstupem je třeba říct, že se ze škatulky "Neo z Matrixu" poměrně dost dlouho dostával. Přes spoustu kvalitních rolí se mu to v podstatě povedlo až s filmem John Wick. Je však známo, že Keanu Reeves točí, protože ho to baví, jen tehdy, když ho něco skutečně zaujme a nebere role z finančních důvodů. V každém případě – na prosinec se určitě těší všichni fanoušci původního Matrixu. 

Určitě si přečtěte

Články odjinud