Na Matrix Resurrections láká krátké ohlédnutí za původní trilogií Matrix Legacy

10. října 2021
TWEET SDÍLET
Na Matrix Resurrections láká krátké ohlédnutí za původní trilogií Matrix Legacy

Před měsícem vyšel první oficiální trailer na velmi očekávaný film Matrix Resurrections, který bude mít premiéru v prosinci. Za prvním Matrixem se studio ohlíží v novém krátkém videu Matrix Legacy.

Ve video se k samotnému fenoménu Matrixu vyjadřují jak herci z původního filmu, tj. Keanu Reevese a Carrie-Anne Moss, ale také ti nový, které udivíme až v  Matrix Resurrections. Mluví o vlivu původního filmu nejen na ně samotné, ale i na celou společnost. 

Klepněte pro větší obrázek

Otázkou je, zda i „čtverka“ bude tak převratná, jako původní trilogie, zejména první film. Do režisérského křesla se totiž vrací jen polovina původní tvůrčí dvojice, Lana Wachowski. Na druhou stranu právě scénář přesvědčil Keanu Reevese, aby se ke své dnes už kultovní roli vrátil.

S odstupem je třeba říct, že se ze škatulky "Neo z Matrixu" poměrně dost dlouho dostával. Přes spoustu kvalitních rolí se mu to v podstatě povedlo až s filmem John Wick. Je však známo, že Keanu Reeves točí, protože ho to baví, jen tehdy, když ho něco skutečně zaujme a nebere role z finančních důvodů. V každém případě – na prosinec se určitě těší všichni fanoušci původního Matrixu. 

Témata článku: Filmy a seriály, Trailer, Sci-fi


Nejnovější expedice v No Man

Nejnovější expedice v No Man's Sky vás uvězní na písečné planetě

No Man's Sky přidává další obsah a další poutavé dobrodružství.

Michal Maliarov
No Man's SkyVideo
40 ženských sex symbolů 21. století

40 ženských sex symbolů 21. století

Tyto filmy a jejich hvězdy, které se nestyděly, máme ještě v živé paměti. Oproti minulým dekádám se filmaři nebáli otevírat dosud tabuizovaná témata.

Marek Čech
Filmy a seriály
Netflix: 25 nejoblíbenějších filmů a seriálů v říjnu 2021

Netflix: 25 nejoblíbenějších filmů a seriálů v říjnu 2021

Tyto filmy a seriály jsou teď na českém Netflixu nejoblíbenější. Nerozlišujeme žánr, stáří ani hodnocení na filmových webech. Jde o souhrnnou oblíbenost za poslední týdny, kterou zjišťuje web FlixPatrol.

Ondřej Králík
Netflix