Na Vodafone TV přibyla Liga mistrů i další prestižní přenosy. Televize je nyní na 3 měsíce zdarma

8. září 2021
TWEET SDÍLET

K více než 145 programům, které nabízí Vodafone TV, přibyly od 7. září dva kanály se sportovním obsahem, a to Nova Sport 3 a 4. Znamená to především přenosy z nejlepší fotbalové soutěže světa – Ligy mistrů UEFA. Její skupinová fáze přitom začíná už 14. září. Diváci se mohou těšit i na italskou Serii A, španělskou LaLigu nebo německou Bundesligu. V nabídce zůstává francouzské Ligue 1.

Aktuálně také probíhá kampaň Spojení plné výhod, kdy zákazníci získají televizi na 3 měsíce zdarma, hradí pouze 70 korun za pronájem set-top boxu. I poté cena za televizi trvale zůstane téměř na polovině.

Klepněte pro větší obrázek

Nova Sport 3 a 4 budou součástí tarifů TV Komfort a TV Komplet a zákazníci si nemusí nic připlatit. Další možností je balíček Sport, který lze za 99 korun přikoupit k základnímu tarifu Klasik. „Naší prioritou je nabídnout exkluzivní obsah našich sportovních kanálů co největší skupině diváků, proto máme radost z nové spolupráce s Vodafone TV,“ říká generální ředitelka TV Nova Klára Brachtlová.

České kluby ve fotbalové Evropě a taky jiné sporty než fotbal

Fanoušci můžou sledovat i počínání českých klubů, a to v Evropské lize a Evropské konferenční lize, které v nabídce některých dalších operátorů od letoška chybějí. Zápasy fotbalových klubů Sparty, Slavie a Jablonce v Evropě budou na kanálech Sport 1 a 2. 

Na kanálech Nova Sport 1 a 2 je dostupná hokejová NHL. Kdo chce sledovat závody Formule 1, najde je podobně jako evropský fotbal na kanálech Sport 1 a 2.

Plus Netflix nebo Amazon

Vodafone TV nabízí také oblíbené aplikace Netflix nebo Amazon Prime Video až po KIDS aplikaci určenou pro děti, která představuje bezpečné prostředí pro nejmenší diváky. Součástí Vodafone TV je i videotéka s více než 2000 tituly včetně titulů ve 4K. Televizi od Vodafonu je možné sledovat i prostřednictvím webové aplikace kdykoliv a kdekoliv.

Zdroj: www.vodafone.cz/televize

Témata článku: IPTV, Vodafone TV