Vybrali jsme nejlepší bezdrátová sluchátka. Od nejlevnějších za pár stovek až k Apple AirPods Max | Vánoce 🎄

5. listopadu 2023
TWEET SDÍLET
Vybrali jsme nejlepší bezdrátová sluchátka. Pro běžné použití, pro sport, pro komfortní poslech a také modely s aktivním potlačením hluku.

Najdeme řadu důvodů, proč si pořídit bezdrátová sluchátka. Zejména při cestování uvítáte, že se kabel při poslechu hudby nikde nemotá a nepřekáží. Přidejte k tomu vestavěné mikrofony, ovládání skladeb či hlasitosti. Počítejte však s tím, že ve srovnání se sluchátky připojenými kabelem zaplatíte za stejný zvuk o něco více peněz.

JLab Go Air Pop: Nejlevnější a s parádní výdrží

V nejnižší cenové kategorii jsou překvapivě dobré zcela bezdrátové špunty JLab Go Air Pop​. Tato sluchátka vydrží až osm hodin na jedno nabití. Pouzdro pak dodá energii na další tři nabití, takže se celkem dostanete na výborných 32 hodin. 

Jde o levný, ale designově povedený model. Na výběr máte z několik barev, sluchátka mají dotekové ovládání a podporují hlasové asistenty. I přes nízkou cenu dobře sedí v uchu, dají se využít i pro sportování (plní IPX4). Bluetooth je ve verzi 5.1.

Sluchátka mají 6mm měniče. Po zvukové stránce z nich dostanete plný zvuk s překvapivě dobrými středy i výškami, ale zároveň s údernými basy a dobrým vykreslením stereoprostoru. Výrobce navíc rovnou nabízí tři zvukové profily.

Jestli nevíte, co od zcela bezdrátových sluchátek čekat, nebo máte málo peněz, tak TWS sluchátka JLab Go Air Pop jsou to nejlepší „nejlevnější“, co můžete mít. A třešničkou na dortu je integrovaný krátký dobíjecí USB kabel. Takže nikdy a nikde ho nezapomenete.

Když navštívíte internetový obchod přes náš katalog zboží, Živě za to může získat provizi. Službu Zboží Živě provozujeme ve spolupráci s Heureka.cz.

Témata článku: Sluchátka, Průvodce nákupem, Bezdrátová sluchátka, Bluetooth, Přenosné, True Wireless, Sluchátka na Heureka.cz