23 nejlepších bezdrátových Bluetooth sluchátek. Od nejlevnějších za pár stovek až k Apple AirPods Max

29. března 2023
TWEET SDÍLET
Vybrali jsme nejlepší bezdrátová sluchátka. Pro běžné použití, pro sport, pro komfortní poslech a také modely s aktivním potlačením hluku.

Najdeme řadu důvodů, proč si pořídit bezdrátová sluchátka. Zejména při cestování uvítáte, že se kabel při poslechu hudby nikde nemotá a nepřekáží. Přidejte k tomu vestavěné mikrofony, ovládání skladeb či hlasitosti. Počítejte však s tím, že ve srovnání se sluchátky připojenými kabelem zaplatíte za stejný zvuk o něco více peněz.

Xiaomi Mi AirDots Basic 2/2S: Nejlevnější

V nejnižší cenové kategorii jsou překvapivě dobré zcela bezdrátové špunty Xiaomi Mi AirDots Basic 2. Tato sluchátka vydrží 4 hodiny na jedno nabití. Pouzdro pak dodá energii na další tři nabití, takže se celkem dostanete na 16 hodin. Nabíjení přes mikroUSB trvá 2 hodiny.

Novější verze Xiaomi Mi AirDots Basic 2S (581 Kč až 1 096 Kč) má už USB-C, celkovou výdrž 20 hodin a doba nabíjení bude jedna hodina.

Pro ovládání slouží dotekové ovládání, nechybí podpora hlasového asistenta. Sluchátka přes nízkou cenu dobře sedí v uchu, dají se využít i pro sportování (plní IPX4), nejde ale o vyloženě sportovní model. Bluetooth je ve verzi 5.0, signál drží celkem stabilně.

Sluchátka mají 7,2mm měniče, po zvukové stránce z nich dostanete běžný líbivý standard s dobrými středy a výškami. Basy jsou vcelku kontrolované, a pokud chcete je údernější, pomůže ekvalizér.

Pokud jste nenároční, hledáte levný dárek, nebo jestli nevíte, co od zcela bezdrátových sluchátek čekat, s Mi AirDots Basic 2/2S si to vyzkoušíte a nebudete mít pocit vyhozených peněz.

Když navštívíte internetový obchod přes náš katalog zboží, Živě za to může získat provizi. Službu Zboží Živě provozujeme ve spolupráci s Heureka.cz.

Témata článku: Sluchátka, Průvodce nákupem, Bezdrátová sluchátka, Bluetooth, Přenosné, True Wireless, Sluchátka na Heureka.cz