Malá a úplně bez drátů. Tady je 11 nejlepších sluchátek True Wireless

15. listopadu 2020
TWEET SDÍLET
Sluchátka typu True Wireless zaznamenala takový komerční úspěch, že nezůstal jediný výrobce, který by si je dovolil neprodávat. Vybrali jsme sluchátka, která poměrem ceny k výkonu patří na špičku.

Xiaomi Mi AirDots Basic: levná, překvapivě dobrá

Cena: 599 Kč hce counter

Jestli hledáte sluchátka, která nesvazují žádné kabely, v nejnižší cenové relaci jsou překvapivě dobré True Wireless (TW) špunty Xiaomi Mi AirDots Basic. Na jedno nabití vydrží 4 hodiny a pouzdro pak dodá energii na další dvě nabití, takže se celkem dostanete na 12 hodin. Nabíjení přes microUSB trvá 2 hodiny.

Klepněte pro větší obrázek
 

Překvapivě zde najdete i dotekové ovládání, dokonce nechybí ani podpora hlasového asistenta. Bluetooth je ve verzi 5.0, signál drží celkem stabilně. Sluchátka přes nízkou cenu dobře sedí v uchu, dají se využít i pro sportování (plní IPX4), ale nejde o vyloženě sportovní model. 

Po zvukové stránce dostanete běžný líbivý standard s dobrými středy a výškami. Basy jsou vcelku kontrolované. Pokud chcete je údernější, pomůže ekvalizér. 

Tato levná bezdrátová sluchátka potěší, pokud jste nenároční, nebo hledáte levný dárek. Jestli nevíte, co od zcela bezdrátových sluchátek čekat, s Mi AirDots Basic si to vyzkoušíte a nebudete mít pocit vyhozených peněz. Koupit se dá i verze Basic S (2020), která má nový procesor a měla by mít lepší stabilitu připojení.

Témata článku: Sluchátka, Bezdrátová sluchátka, ANC, True Wireless, Sennheiser, Vánoce, Sony, aptX, Apple

Určitě si přečtěte

Půlnoční nebe: George Clooney a jeho sci-fi drama na Netflixu [recenze]

Půlnoční nebe: George Clooney a jeho sci-fi drama na Netflixu [recenze]

Melancholicky laděné survival drama o přežití v podmínkách umírajícího světa se v Clooneyho režijním počinu potkává se sci-fi z vesmírné lodě, která zjišťuje, že se nemá kam vrátit.

26 Marek Čech

Marek Čech
Netflix
10 nejlepších filmů o lásce s lesbickou tématikou

10 nejlepších filmů o lásce s lesbickou tématikou

Láska je láska, Vrcholné umění, Loving Annabelle, Děcka jsou v pohodě. Proč vyobrazení vášně v lesbických romancích působí opravdověji?

33 Marek Čech

Marek Čech
Filmy a seriály
Apple AirPods Max přicházejí. Vydrží 20 hodin a stojí přes 16 tisíc

Apple AirPods Max přicházejí. Vydrží 20 hodin a stojí přes 16 tisíc

92 Lukáš Václavík

Lukáš Václavík
ANCAppleBezdrátová sluchátka
11 tipů na levné televizory se skvělým poměrem cena/výkon

11 tipů na levné televizory se skvělým poměrem cena/výkon

Vybrali jsme nejzajímavější televizory s výborným poměrem cena/výkon. Od těch menších a velmi levných, po ty vybavenější a větší, které se však stále vyplatí.

45 Jaromír Puk

Jaromír Puk
Televizory