Vybrali jsme nejlepší sluchátka True Wireless. Jsou malá, úplně bez drátů a levnější než dřív

29. srpna 2023
TWEET SDÍLET
Sluchátka typu True Wireless zaznamenala takový komerční úspěch, že nezůstal jediný výrobce, který by si je dovolil neprodávat. Vybrali jsme sluchátka, která poměrem ceny k výkonu patří na špičku.

JLab Go Air Pop: Nejlevnější a s parádní výdrží

V nejnižší cenové kategorii jsou překvapivě dobré zcela bezdrátové špunty JLab Go Air Pop​. Tato sluchátka vydrží až 8 hodin na jedno nabití. Pouzdro pak dodá energii na další tři nabití, takže se celkem dostanete na výborných 32 hodin. 

Jde o levný, ale designově povedený model. Na výběr máte z několik barev, sluchátka mají dotekové ovládání a podporují hlasové asistenty. I přes nízkou cenu dobře sedí v uchu, dají se využít i pro sportování (plní IPX4). Bluetooth je ve verzi 5.1.

Sluchátka mají 6mm měniče. Po zvukové stránce z nich dostanete plný zvuk s překvapivě dobrými středy i výškami, ale zároveň s údernými basy a dobrým vykreslením stereoprostoru. Výrobce navíc rovnou nabízí tři zvukové profily.

Jestli nevíte, co od zcela bezdrátových sluchátek čekat, nebo máte málo peněz, tak TWS sluchátka JLab Go Air Pop jsou to nejlepší „nejlevnější“, co můžete mít. A třešničkou na dortu je integrovaný krátký dobíjecí USB kabel. Takže nikdy a nikde ho nezapomenete...

Když navštívíte internetový obchod přes náš katalog zboží, Živě za to může získat provizi. Službu Zboží Živě provozujeme ve spolupráci s Heureka.cz.

Témata článku: Sluchátka, Bezdrátová sluchátka, ANC, Sennheiser, Sony, aptX, Apple, True Wireless, Sluchátka na Heureka.cz