Vybrali jsme nejlepší sluchátka True Wireless. Jsou malá, úplně bez drátů a levnější než dřív

15. března 2023
TWEET SDÍLET
Sluchátka typu True Wireless zaznamenala takový komerční úspěch, že nezůstal jediný výrobce, který by si je dovolil neprodávat. Vybrali jsme sluchátka, která poměrem ceny k výkonu patří na špičku.

Xiaomi Mi AirDots Basic 2/2S: Nejlevnější

V nejnižší cenové kategorii jsou překvapivě dobré zcela bezdrátové špunty Xiaomi Mi AirDots Basic 2. Tato sluchátka vydrží 4 hodiny na jedno nabití. Pouzdro pak dodá energii na další tři nabití, takže se celkem dostanete na 16 hodin. Nabíjení přes mikroUSB trvá 2 hodiny.

Novější verze Xiaomi Mi AirDots Basic 2S (575 Kč až 1 096 Kč) má už USB-C, celkovou výdrž 20 hodin a doba nabíjení bude jedna hodina.

Pro ovládání slouží dotekové ovládání, nechybí podpora hlasového asistenta. Sluchátka přes nízkou cenu dobře sedí v uchu, dají se využít i pro sportování (plní IPX4), nejde ale o vyloženě sportovní model. Bluetooth je ve verzi 5.0, signál drží celkem stabilně.

Sluchátka mají 7,2mm měniče, po zvukové stránce z nich dostanete běžný líbivý standard s dobrými středy a výškami. Basy jsou vcelku kontrolované, a pokud chcete je údernější, pomůže ekvalizér.

Pokud jste nenároční, hledáte levný dárek, nebo jestli nevíte, co od zcela bezdrátových sluchátek čekat, s Mi AirDots Basic 2/2S si to vyzkoušíte a nebudete mít pocit vyhozených peněz.

Když navštívíte internetový obchod přes náš katalog zboží, Živě za to může získat provizi. Službu Zboží Živě provozujeme ve spolupráci s Heureka.cz.

Témata článku: Sluchátka, Bezdrátová sluchátka, Sony, ANC, aptX, Sennheiser, True Wireless, Apple, Sluchátka na Heureka.cz