Bruce Willis a jeho nezapomenutelné filmy. Smrtonosné pasti, Pátý element, Pulp Fiction a mnoho dalších

17. února 2023
TWEET SDÍLET
Bruce Willis kvůli nemoci ukončil v březnu 2022 kariéru a v únoru 2023 jeho rodina oznámila, že trpí demencí . Pojďte si připomenout jeho nejlepší a nezapomenutelné filmy. Víme, kde si je můžete rovnou pustit online.

Měsíční svit

Na počátku filmové kariéry Bruce Willise byl romantický krimi seriál. Měsíční svit měl jednoduchou zápletku. Agent topmodelky Madelyn uteče s jejími penězi. Zůstane jí pouze dům a naprosto prodělečná detektivní agentura, kterou vede laxní bohém David. Maddie se vrhne na práci soukromého detektiva a že to mezi ní a Davidem bude značně jiskřit, je jasné.

Bruce Willis byl před seriálem naprosto neznámý, ale Měsíční svit zabodoval u diváků i u kritiky a dotáhl na pět sezón a 66 dílů. Bruce Willis v seriálu mohl plně projevit svůj komediální a herecký talent, nechyběla taneční a pěvecká čísla. Ostatně v roce 1987 získal Willis prestižní Zlatý glóbus za hlavní roli v kategorii komedie/muzikál. 

Klepněte pro větší obrázek

Hodnocení IMDb: 76 %

  • Žánr: Komediální/romantický krimi seriál
  • Původní název: Moonlighting
  • Tvůrce: Glenn Gordon Caron
  • Hrají: Cybill Shepherd, Bruce Willis, Allyce Beasley, Gary Graham, Curtis Armstrong, Jack Blessing, Pierce Brosnan,
  • Původ a premiéra: USA, 1985
  • Délka: 56 hodin 11 minut

Kde si film můžete pustit: Zrovna není nikde dostupný online

Speciál: Filmy, které musíte vidět

Vybíráme nejlepší filmy nebo seriály, které má smysl si pustit. Od thrillerů po romantiku, od válečných filmů přes sci-fi až třeba k nejlepším českým komediím. Nepřehlédněte ani Filmy na víkend, kde každý pátek doporučujeme zajímavé novinky na Netflixu, HBO a dalších streamovacích službách

Témata článku: Filmy, které musíte vidět