Wolf9
7. června • 21:04

Sorry, původní název filmu "Jdi a dívej se" rozhodně není "Come and See". Je to ruský film, takže "Иди и смотри" (Idi i smatri). A je to fakt síla.

jurabike
6. června • 12:42

Kde je Volyn? Naprosto nejbrutálnější film z WW2. Přiznám se napoprvé jsem ten film nedal kvůli naprosté expreisvitě. Na Ukraijně je stále z politických důvodů zakázan. //Zkráceno. Toto je článek o filmech, ne o výkladu historie. Redakce.

Clarke
7. června • 11:26

Film Volyně by měli vidět všichni, aby viděli co byli Ukrajinci také zač, ale to by jej např. ČT nesměla na žádost UA odstranit ze svého video archivu. //Zkráceno. Toto je článek o filmech, ne o výkladu historie. Redakce.

jurabike
9. června • 18:03

jako proti Volyni jsou všechny horory, nebo rádoby brutální psychařiny typu SAW večerníček pro děti. Opravdu jsem měl problém některé scény absolvovat a to už jsem toho viděl za posledncíh 50 let dost.

Vladce vesmiru
10. června • 14:51

Volyň jsem viděl, ale že by to mělo být nějak extra brutální... Nemyslím si. Pár nepříjemných scén ke konci možná nezkušeného diváka zaskočí. Ale mnohým italským nebo asijským krváků Volyň nesahá ani po kotníky, protože to je pořád mainstreamový film.
Osobně jsem mnohem hůře nesl třeba ten Hrob světlušek než zrovna Volyni.

Určitě si přečtěte

Články odjinud