Bezdrátové pecky Samsung Galaxy Buds Live zlevnily na 999 Kč. „Fazolky“ dobře hrají a dají se nabíjet bezdrátově | Zdroj: Samsung

Zdroj: Samsung

Bezdrátové pecky Samsung Galaxy Buds Live zlevnily na 999 Kč. „Fazolky“ dobře hrají a dají se nabíjet bezdrátově

Elektro Okay doprodává plně bezdrátová sluchátka Samsung Galaxy Buds Live v černé barvě za 999 Kč, jinde stojí minimálně dvakrát tolik. Jde o čtyři roky starý model, který už Samsung nevyrábí, takže se obchody zbavují skladových zásob. Zde však stáří nevadí, sluchátka se od té doby nijak dramaticky neposunula vpřed.

Samsung Galaxy Buds Live SM-R180
Samsung Galaxy Buds Live SM-R180
nabízí 4 obchody za ceny od 2 300 Kč
Srovnat ceny

Buds Live mají netradiční design ve tvaru fazolek. Sluchátka jsou lehká, pohodlná, a přitom překvapivě dlouho vydrží. S funkcí aktivního potlačení hluku až šest hodin, po vypnutí ANC až osm hodin. Potlačení zde přitom není moc efektivní, protože otevřené pecky do ucha stejně hluk z okolí propustí, takže ANC je lepší vypnout.

Dodávané pouzdro zvládne sluchátka naplno dobít zhruba čtyřikrát, čímž se výdrž posune až na 29 hodin. Samotné pouzdro se dobíjí pomocí USB-C, ale nechybí ani podpora bezdrátového standardu Qi. U sluchátek za tisícovku to rozhodně není běžná záležitost, však také Buds Live původně stály pětkrát tolik.

Stáří se projevilo na tom, že zde je „jen“ Bluetooth 5.0 a bez podpory multipointu pro současné spárování s více zařízeními. Sluchátka podporují kodeky SBC, AAC a pak proprietární Scalable, který zajišťuje nejlepší zvuk (až 24bit / 96 kHz), avšak jen s telefony od Samsungu.

V recenzi jsme Buds Live chválili a sluchátka si odnesla známku 7/10. Opravdu se dobře nosí, jen zvuk je v základu dost přebasovaný, což se však dá srovnat v ekvalizéru, pokud máte raději přirozenější podání. Tahákem je ale výborný mikrofon.

Přes WhatsApp vás upozorníme na novou slevu

Slevové akce někdy netrvají dlouho nebo obchody mohou mít jen malé množství zlevněných produktů. Než se k článku dostanete, může být pozdě.

Hlídač slev má ale svůj kanál v komunikátoru WhatsApp. Klikněte na odkaz, otevře se v aplikaci. Jakmile vydáme článek o slevě, hned na WhatsApp pošleme zprávu. O akci se tak dozvíte v době, kdy je ještě stoprocentně platná.

WhatsApp má ale u kanálů vypnuté upozornění na nové zprávy. Musíte to změnit sami přes ikonu zvonku v pravém horním rohu aplikace.

Hlídač slev na WhatsAppu
Nezapomeňte si u kanálu nastavit upozornění, viz žlutá šipka

Našli jste sami zajímavou slevu? Napište nám o ní.

Když navštívíte internetový obchod přes náš katalog zboží, Živě za to může získat provizi. Službu Zboží Živě provozujeme ve spolupráci s Heureka.cz.

Určitě si přečtěte

Články odjinud