Hledáte-li pořádná bezdrátová sluchátka téměř bez kompromisů, loňská novinka Sennheiser Momentum 4 Wireless je teď v parádní akci. iWant je tento týden prodává za 5752 Kč, pokud v košíku zadáte slevový kód 20IWEEK. Za danou cenu jsou k dispozici v černé i bílé variantě. V jiných obchodech byste si připlatili několik stovek až tisíc, průměrná cena podle Heureky činí 7400 Kč.
Vrcholný model německého výrobce nás v recenzi hodně nadchnul. Sennheiser sice zahodil skládací konstrukci, ale oproti předchůdci zlepšil vše ostatní. Sluchátka jsou lehčí a pohodlnější. Přitom zvýšil výdrž na parádních 60 hodin. Zlepšil také zvukovou kvalitu i účinnost aktivního potlačení hluku.
Takřka dokonalé jsou též možnosti připojení. Sluchátka mají i klasický 3,5mm jack, ale třeba k notebooku je připojíte rovnou pomocí USB-C. A pokud jde o Bluetooth (ve verzi 5.2), ten si rozumí s kodeky SBC, AAC, aptX a aptX Adaptive (vhodný hlavně pro hráče na Windows). Chybí tak jen soňácký formát LDAC. Potěší také multipoint pro jednoduché přepínání mezi dvěma zdroji.
Přes WhatsApp vás upozorníme na novou slevu
Slevové akce někdy netrvají dlouho nebo obchody mohou mít jen malé množství zlevněných produktů. Než se k článku dostanete, může být pozdě.
Proto začínáme s experimentem, do kterého se můžete přidat. Hlídač slev má svůj kanál v komunikátoru WhatsApp. Klikněte na odkaz, otevře se v aplikaci. Jakmile vydáme článek o slevě, hned na WhatsApp pošleme zprávu. O akci se tak dozvíte v době, kdy je ještě stoprocentně platná.
V kanálu Hlídače slev to potom bude vypadat jako na tomto obrázku. Jen se zdá, že WhatsApp standardně nenastavuje upozornění na nové zprávy. Změníte to přes ikonu zvonku v rohu (alespoň na Androidech).

Nezapomeňte si u kanálu nastavit upozornění
Kanály na WhatsApp jsou zatím trochu experimentální funkce. Někdo k nim ještě vůbec nemá přístup, naopak jiní je už dokonce mohou i zakládat. Záleží také na aplikaci: určitě ji proto aktualizujte. Ověřili jsme, že na webovém WhatsAppu už kanály jsou, ale třeba v aplikaci pro Windows zatím ne.