HBO Max a 25 nejoblíbenějších filmů a seriálů v květnu 2023. Cesta ven, Duna, Barry, Paní Davisová…

16. května 2023
TWEET SDÍLET
Tyto filmy a seriály jsou teď na českém HBO Max nejoblíbenější. Nerozlišujeme žánr, stáří ani hodnocení na filmových webech. Jde o souhrnnou oblíbenost za poslední týdny, kterou zjišťuje a počítá web FlixPatrol.

25. Fantastická zvířata: Brumbálova tajemství

Pokračování příběhů Mloka Scamandera, který musí opět čelit nástrahám proradného čaroděje Grindelwalda. Profesor Albus Brumbál ví, že Gellert Grindelwald se chystá ovládnout kouzelnický svět. Nemůže ho zastavit sám, a tak pověří Mloka, aby vedl neohrožený tým čarodějů, čarodějek a jednoho odvážného mudlovského pekaře na nebezpečnou misi. Setkají se na ní se starými i novými bestiemi a střetnou s rostoucím zástupem Grindelwaldových stoupenců.

Klepněte pro větší obrázek

Hodnocení IMDb: 62 %

  • Žánr: Fantasy filmy
  • Původní název: Fantastic Beasts: The Secrets of Dumbledore
  • Režie: David Yates
  • Hrají: Jude Law, Mads Mikkelsen, Eddie Redmayne, Katherine Waterston, Ezra Miller, Dan Fogler, Alison Sudol
  • Původ a premiéra: Velká Británie, 2022

Kde si film můžete pustit: HBO Max (dabing a titulky), O2TV (dabing), Google Play (dabing a titulky), iTunes (bez dabingu a titulků), Rakuten (dabing a titulky)

Speciál: Filmy, které musíte vidět

Vybíráme nejlepší filmy nebo seriály, které má smysl si pustit. Od thrillerů po romantiku, od válečných filmů přes sci-fi až třeba k nejlepším českým komediím. Nepřehlédněte ani Filmy na víkend, kde každý pátek doporučujeme zajímavé novinky na Netflixu, HBO a dalších streamovacích službách

Témata článku: Filmy, které musíte vidět, Filmy on-line, HBO, HBO Max