Nejlepší a nejoblíbenější filmy, které můžete v březnu 2022 vidět v kinech i online. Od Batmana k West Side Story

17. března 2022
TWEET SDÍLET
Žebříčky filmové databáze IMDb, postavené na aktivitě jejích návštěvníků, přesně odrážejí, jaké filmy jsou právě populární. My s nimi dále pracujeme a zde je přehled toho nejzajímavějšího, co dnes můžete vidět. A případně kde to najdete online.

30. K zemi hleď!

Studentka astronomie Kate Dibiasky a její profesor Dr. Randall Mindy objeví kometu obíhající ve sluneční soustavě. Problém: Je na přímém kolizním kurzu se Zemí. Další problém: Zdá se, že to nikoho nezajímá. Varovat lidstvo před zabijákem o velikosti Mount Everestu je složitější, než se původně mohlo zdát. Kate a Randall vydávají na mediální turné, které je zavede až do kanceláře lhostejné prezidentky a jejího patolízalského syna. Co bude třeba udělat, aby se svět prostě podíval nahoru?

Hodnocení IMDb: 72 %

  • Žánr: Komedie
  • Původní název: Don't Look Up
  • Režie: Adam McKay
  • Hrají: Jennifer Lawrence, Leonardo DiCaprio, Meryl Streep, Cate Blanchett, Rob Morgan, Jonah Hill, Mark Rylance
  • Původ a premiéra: USA, 2021
  • Délka: 138 minut

Kde si film můžete pustit: Netflix (dabing a titulky)

Speciál: Filmy, které musíte vidět

Vybíráme nejlepší filmy nebo seriály, které má smysl si pustit. Od thrillerů po romantiku, od válečných filmů přes sci-fi až třeba k nejlepším českým komediím. Nepřehlédněte ani Filmy na víkend, kde každý pátek doporučujeme zajímavé novinky na Netflixu, HBO a dalších streamovacích službách

Témata článku: Filmy a seriály, Filmy, které musíte vidět, Filmy on-line