Nesnášíte dlouhé filmy? Netflix má přesně pro vás novou kategorii – „short-ass movie“

Nesnášíte dlouhé filmy? Netflix má přesně pro vás novou kategorii – „short-ass movie“

Možná znáte americkou komediální noční televizní show Saturday Night Live. Běží už dlouhé roky, účinkovala a účinkují v ní spousta slavných osobností, zkrátka je velmi populární. Minulý týden nechyběla velmi úspěšná hudební skeč nazvaná „Short-ass movie“, ve volném brněnském překladu „špica-krátké film“.

Výborné krátké hudební dílko si utahuje ze spousty lidí, ale mino jiné také z Netflixu. A společnost nelenila, a nabídla stejnojmenou kategorii "krátkometrážních filmů", která zahrnuje filmy s délkou pod 100 minut, zkrátka přesně tu délku, do které se dle skeče má film vejít.

Výstřižek.PNG

Nová sekce s anglickým názvem „Short-ass movies“ je dostupná na všech zařízeních a v rámci sekce je rozdělena také na subžánry. Mimochodem, Netflix již má dlouhou dobu filtr s názvem "filmy pod 90 minut", ten obsahuje v podstatě stejnou nabídku. Nebojte, je tam spousta kvalitních titulů.

Takže pokud večer nechcete trpět u několikahodinových opusů, jako například nesestříhané režisérské verze Pána prstenů, tak „špica-krátké film" bude kategorie přesně pro vás. 

Speciál: Netflix

Netflix je populární streamovací videoslužba. Kromě filmů, seriálů a dokumentů, které nakupuje, produkuje i svůj vlastní obsah. Nechybí ani mnoho populárních českých filmů, velká část zahraniční produkce obsahuje české titulky, některé tituly mají i český dabing.

Určitě si přečtěte

Články odjinud