Netflix chystá pro Android integrovaný časovač usnutí

Netflix chystá pro Android integrovaný časovač usnutí

Populární streamovací služba Netflix hledá pořád nějaké cesty, jak vylepšit svoji aplikaci, případně jak rozšířit počet uživatelů, který o ni bude mít zájem. V jedné testovací verzi se objevilo tlačítko Shufle (náhodné přehrávání). Pokud divák tedy nebude vědět, na co dalšího koukat, tak Neflix by měl „problém“ vyřešit za něj a něco mu pustit – tedy ne cokoliv, ale něco, co je blízké obsahu, který daný uživatel běžně sleduje. 

Další novinkou má být časovač pro usnutí. Pustíte si video a pak si vyberete, kdy se má přehrávání automaticky vypnout  – 15, 30 nebo 45 minut. Daná funkce by měla být ale užitečná i pro děti, když jim chcete omezit dobu sledování. 

Nicméně, pokud jste zvyklí usínat při sledování Netflixu, tak se vám časovač může hodit. Samozřejmě, že problém lze vyřešit i využitím jiné aplikace, ale integrované řešení leckdo určitě uvítá. Na každý se řídí doporučením některých odborníků, kteří radí nesledovat žádnou obrazovku dvě hodiny před spaním. Funkce se zatím testuje, není tedy jasné, kdy se objeví.

Zdroj: WhatHiFi

Speciál: Netflix

Netflix je populární streamovací videoslužba. Kromě filmů, seriálů a dokumentů, které nakupuje, produkuje i svůj vlastní obsah. Nechybí ani mnoho populárních českých filmů, velká část zahraniční produkce obsahuje české titulky, některé tituly mají i český dabing.

Určitě si přečtěte

Články odjinud