Netflix nabídne pokračování výborné detektivky Na nože. Tady je první trailer

11. září 2022
TWEET SDÍLET

Detektivka Na nože (2019) byla velmi milé překvapení. Ve stylu klasických mysteriózních záhad slavný detektiv řešil zapeklitý případ, ve kterém každý v domě mohl být vrahem slavného spisovatele. Roli detektiva si parádně „střihl“ Daniel Craig, podezřelými byla hromada slavných herců a hereček. O režii a scénář se postaral Rian Johnson, který natočil mimo jiné sci-fi filmy Star Wars: Poslední z Jediů, či Looper: Nájemný zabiják.

Film Na nože: Glass Onion jde ve stopách „jedničky“, opět ho režíruje dle vlastního scénáře Rian Johnson. Tentokrát slavný detektiv Benoit Blanc zamíří do Řecka. Zde se pouští do akce, když se miliardářova hra na tajemnou vraždu vymkne kontrole. Kromě Daniela Craiga v hlavní roli nesmí opět chybět spousta podezřelých. Ve filmu si zahrají například Edward Norton, Ethan Hawke, Kate Hudson, Kathryn Hahn, nebo Dave Bautista. 

Klepněte pro větší obrázek

Na rozdíl od prvního filmu však film koupil Netflix, datum premiéry je v prosinci – 23.12.2022. Dle dostupných informací Netflix ještě zvažuje, že by nejdříve film šel na 45 dní do kin, nicméně v ČR ohlášenou premiéru v kinech nemá. 

Speciál: Netflix

Netflix je populární streamovací videoslužba. Kromě filmů, seriálů a dokumentů, které nakupuje, produkuje i svůj vlastní obsah. Nechybí ani mnoho populárních českých filmů, velká část zahraniční produkce obsahuje české titulky, některé tituly mají i český dabing.

Témata článku: Filmy a seriály, Netflix, Trailer