Netflix nabízí některé filmy a seriály nově online zcela zdarma a bez registrace

Netflix nabízí některé filmy a seriály nově online zcela zdarma a bez registrace

Největší a nejúspěšnější on-line služba na streamování filmů a seriálů nově začala nabízet některé filmy a seriály zcela zdarma. Nemusíte se tedy ani registrovat a zadávat tak číslo své platební karty, stačí jít na adresu www.netflix.com/cz/watch-free.

Výstřižek.JPG

Samozřejmě, že nemáte k dispozici plnou nabídku a sledování je možné pouze přes internetový prohlížeč, tedy nikoliv přes aplikaci Neflixu. Jde pouze o vybrané filmy, u seriálů se můžete podívat na první díl. Potěší, že jsou k dispozici všechny jazykové verze a titulky. 

4.JPG

Mezi nabízenými tituly jsou filmy Vražda na Jachtě, V pasti či skvělý film Dva papežové. Je dostupný také první díly slavného seriálu Stranger Things, ale také Elita, Mimi šéf – zpátky ve hře, Láska je slepá a Grace a Frankie. 

Speciál: Netflix

Netflix je populární streamovací videoslužba. Kromě filmů, seriálů a dokumentů, které nakupuje, produkuje i svůj vlastní obsah. Nechybí ani mnoho populárních českých filmů, velká část zahraniční produkce obsahuje české titulky, některé tituly mají i český dabing.

Určitě si přečtěte

Články odjinud