Proč si předplatit Netflix? Třeba kvůli těmto filmům. Všechny mají dabing nebo české titulky

16. ledna 2023
TWEET SDÍLET
Vybrali jsme zajímavé a kvalitní filmy, které si můžete pustit na Netflixu. Všechny mají českou podporu, takže buď české titulky, nebo často i český dabing.

Nespoutaný Django

Lovec odměn Schultz vyhledá v roce 1858  na divokém západě otroka jménem Django a koupí ho, protože potřebuje, aby našel muže, které hledá. Když dosáhnou cíle, Django chce ještě najít svoji ženu, kterou jeho bývalý majitel prodal zvlášť za to, že se pokusila o útěk. Bývalý otrok a německý lovec se rozhodnou spojit a společně zabít brutálního jižanského majitele otrokářských plantáží.

Klepněte pro větší obrázek

Hodnocení IMDb: 84 %

  • Žánr: Westerny
  • Původní název: Django Unchained
  • Režie: Quentin Tarantino
  • Hrají: Jamie Foxx, Christoph Waltz, Leonardo DiCaprio, Kerry Washington, Walton Goggins, James Remar, Don Johnson
  • Původ a premiéra: USA, 2012
  • Délka: 165 minut

Kde si film můžete pustit: Netflix (titulky), O2TV (dabing a titulky), iTunes (bez dabingu a titulků), Kuki (dabing), Prima Videopůjčovna (dabing), Rakuten (bez dabingu a titulků), Starmax (bez dabingu a titulků)

Speciál: Filmy, které musíte vidět

Vybíráme nejlepší filmy nebo seriály, které má smysl si pustit. Od thrillerů po romantiku, od válečných filmů přes sci-fi až třeba k nejlepším českým komediím. Nepřehlédněte ani Filmy na víkend, kde každý pátek doporučujeme zajímavé novinky na Netflixu, HBO a dalších streamovacích službách

Témata článku: Filmy a seriály, Filmy, které musíte vidět, Netflix, Filmy on-line, Proč si předplatit?