Nejlepší seriály na Netflixu v roce 2021. Všechny mají český dabing nebo titulky

12. prosince 2022
TWEET SDÍLET
Tyto seriály byly v roce 2021 na českém Netflixu nejoblíbenější. Nerozlišujeme žánr, stáří ani hodnocení na filmových webech. Jde o oblíbenost, kterou sleduje web FlixPatrol a počítá z ní souhrnné žebříčky.

30. místo: Vikingové

Dobrodružství Vikinga Ragnara Lothbroka, největšího hrdiny své doby. Ragnar a jeho rodina chrání svou zemi a vyráží na objevné výpravy. Během toho zotročují, vraždí a vedou nekonečné rozbroje jak mezi s sebou, tak s vládci dalších zemí, na které narazí. Kromě toho, že je Ragnar neohroženým válečníkem, ztělesňuje severské tradice oddanosti bohům: podle legendy byl přímým potomkem Ódina, boha války a válečníků.

Klepněte pro větší obrázek

Hodnocení IMDb: 85 %

  • Žánr: Historické seriály
  • Původní název: Vikings
  • Hrají: Travis Fimmel, Alex Hogh Andersen, Alexander Ludwig, Clive Standen, Gustaf Skarsgard, Alyssa Suerland, Jordan Patrick Smi
  • Původ a premiéra: Irsko, 2013
  • Délka: 44 minut

Kde si film můžete pustit: Netflix (titulky)

Speciál: Netflix

Netflix je populární streamovací videoslužba. Kromě filmů, seriálů a dokumentů, které nakupuje, produkuje i svůj vlastní obsah. Nechybí ani mnoho populárních českých filmů, velká část zahraniční produkce obsahuje české titulky, některé tituly mají i český dabing.

Témata článku: Filmy a seriály, Netflix, Filmy, které musíte vidět, Filmy on-line, Seriály