Netflix nyní může automaticky nahrávat doporučené filmy a seriály

24. února 2021
TWEET SDÍLET

Netflix můžete mít nejen na televizoru a PC, ale samozřejmě také na tabletu či smartophonu. Pokud máte Netflix na smartphonu, nyní přidal novinku, kdy vám automaticky nahraje Netflixem doporučené filmy a seriály. Budete tak připraveni na chvíle, kdy například někde dlouho čekáte a není tam dostupné internetové připojení.

Nová funkce je nyní dostupná v aplikaci pro Android, pro iOS je zatím ve fázi testování. Pokud Netflix máte, tak nově v sekci Downloads, kde se nastavuje chytré stahování (Smart Downloads) k možnosti automaticky stahovat další epizodu seriálu (a vymazat zhlédnutou) přibyla položka Downloads for You. Po její aktivaci vám Netflix nahraje i jeho vlastní výběr, samozřejmě pouze tehdy, když budete v dosahu známé Wi-Fi. Můžete si také zvolit, kolik prostoru na smartphonu má Netflix k dispozici (1 GB, 3 GB, 5 GB).

Klepněte pro větší obrázekKlepněte pro větší obrázekKlepněte pro větší obrázekKlepněte pro větší obrázek

Oblíbené a světově nejpoužívanější on-line službě Netflix v posledních letech roste konkurence v podobně Apple TV, Disney Plus či HBO MAX. Průběžně svoji tak aplikaci Netflix vylepšuje a snaží se nabídnout svým uživatelům nové funkce. 

Speciál: Netflix

Netflix je populární streamovací videoslužba. Kromě filmů, seriálů a dokumentů, které nakupuje, produkuje i svůj vlastní obsah. Nechybí ani mnoho populárních českých filmů, část zahraniční produkce obsahuje české titulky, některé tituly mají i český dabing.

Témata článku: Netflix, Filmy on-line

Určitě si přečtěte

Ředitel České televize by chtěl zvýšit koncesionářský poplatek na 150 Kč

Ředitel České televize by chtěl zvýšit koncesionářský poplatek na 150 Kč

221 Lukáš Václavík

Lukáš Václavík
Česká televize
15 nejlepších válečných filmů, kterým můžete věřit. Víme, kde je najdete online

15 nejlepších válečných filmů, kterým můžete věřit. Víme, kde je najdete online

Vybrali jsme 15 jedinečných filmů, které se věnují válkám ve 20. století. Vybrané snímky mají společné to, že válku neoslavují nebo nevzývají. Naopak kriticky a bolestně obnažují její zrůdnost a nesmyslnost. Jsou to válečné filmy, kterým můžete věřit.

23 Marek Čech, Vojtěch Malý

Marek ČechVojtěch Malý
Filmy, které musíte vidět
12 nejlepších komedií roku 2019, které musíte vidět

12 nejlepších komedií roku 2019, které musíte vidět

Parazit, Tenkrát v Hollywoodu, Favoritka, Devadesátky, Rocketman, Zelená kniha, Žena na válečné stezce, Výjimeční, Deštivý den v New Yorku, Yesterday, Srážka s láskou, The Beach Bum. Třetí letošní výběr se nese v odlehčenějším duchu.

18 Marek Čech

Marek Čech
Filmy, které musíte vidět
9 tipů na nejlepší televizory, které si dnes můžete pořídit

9 tipů na nejlepší televizory, které si dnes můžete pořídit

I když ceny televizorů klesají a ani velké úhlopříčky už nejsou drahé, stále má smysl připlatit si za prémiové televizory. Vybrali jsme ty nejlepší, které vás překvapí kvalitním podáním obrazu i pokročilými funkcemi.

145 Jaromír Puk

Jaromír Puk
Televizory