Netflix nyní může automaticky nahrávat doporučené filmy a seriály

24. února 2021
TWEET SDÍLET

Netflix můžete mít nejen na televizoru a PC, ale samozřejmě také na tabletu či smartophonu. Pokud máte Netflix na smartphonu, nyní přidal novinku, kdy vám automaticky nahraje Netflixem doporučené filmy a seriály. Budete tak připraveni na chvíle, kdy například někde dlouho čekáte a není tam dostupné internetové připojení.

Nová funkce je nyní dostupná v aplikaci pro Android, pro iOS je zatím ve fázi testování. Pokud Netflix máte, tak nově v sekci Downloads, kde se nastavuje chytré stahování (Smart Downloads) k možnosti automaticky stahovat další epizodu seriálu (a vymazat zhlédnutou) přibyla položka Downloads for You. Po její aktivaci vám Netflix nahraje i jeho vlastní výběr, samozřejmě pouze tehdy, když budete v dosahu známé Wi-Fi. Můžete si také zvolit, kolik prostoru na smartphonu má Netflix k dispozici (1 GB, 3 GB, 5 GB).

Klepněte pro větší obrázekKlepněte pro větší obrázekKlepněte pro větší obrázekKlepněte pro větší obrázek

Oblíbené a světově nejpoužívanější on-line službě Netflix v posledních letech roste konkurence v podobně Apple TV, Disney Plus či HBO MAX. Průběžně svoji tak aplikaci Netflix vylepšuje a snaží se nabídnout svým uživatelům nové funkce. 

Speciál: Netflix

Netflix je populární streamovací videoslužba. Kromě filmů, seriálů a dokumentů, které nakupuje, produkuje i svůj vlastní obsah. Nechybí ani mnoho populárních českých filmů, velká část zahraniční produkce obsahuje české titulky, některé tituly mají i český dabing.

Témata článku: Netflix, Filmy on-line