Niceboy Hive 3 Aura ANC: nová sluchátka s aktivním potlačením hluku slibují výdrž až 50 hodin

2. prosince 2020
TWEET SDÍLET

Značka Niceboy se s úspěchem před pár lety vrhla i na dostupnější segment bezdrátových sluchátek, nyní nabídku rozšiřuje o další model – celý název je Niceboy Hive 3 Aura ANC​.

Sluchátka Hive 3 Aura ANC slibují především aktivní potlačení hluku (ANC) za dostupnou cenu (oficiálně 2 499 Kč). Také rovnou uvádí údaj o výdrži až 50 hodin, čímž by totálně převálcovala všechny věhlasné značky. Takže v čem je háček?

Klepněte pro větší obrázek

Hodnota 50 hodin se vztahuje k výdrži bez ANC, v položce výdrž s ANC naleznete již daleko realističtějších 24 hodin. Dále Niceboy uvádí výdrž u 50 % hlasitosti, přičemž zpravidla reálná výdrž bývá nižší. Realističtější hodnota tedy bude tak standardních 20 hodin - což je o hodně méně, než marketingová "padesátka".

S tímto výhledem je dobré k novince přistupovat, protože málo kdo si kupuje sluchátka s ANC, aby aktivní potlačení hluku pak nepoužíval. Na druhou stranu nechybí funkce rychlé dobití, kdy za pouhé 4 minuty nabíjení jsou sluchátka schopná hrát celou hodinu (i zde předpokládám, že jde o hodnotu bez ANC). K plnému nabití jsou dle výrobce třeba 2 až 3 hodiny. Nabíjí se přes USB-C.

Co se zvuku týče, o ten se mají starat 40mm měniče, firemní technologie MaxxBass má zajistit potřebný basový základ. O připojení se stará Bluetooth 5.0, kodeky jsou AAC a SBC, nechybí však možnost připojit klasický audio kabel s 3,5 mm jackem. V této kategorii sluchátek je zvykem dodávat cestovní pouzdro a adaptér do letadla, potěší, že nechybí ani zde.

Samozřejmostí je integrovaný mikrofon pro hands-free telefonní hovory, k dispozici je také podpora hlasových asistentů, ovládání je tlačítkové. Sluchátka mají skládací konstrukci, koženkové náušníky a vcelku zajímavý, ale decentní design.

Zdroj: niceboy.cz

Témata článku: Sluchátka, Bezdrátová sluchátka, ANC, Bluetooth, Niceboy

Určitě si přečtěte

11 tipů na levné televizory se skvělým poměrem cena/výkon

11 tipů na levné televizory se skvělým poměrem cena/výkon

Vybrali jsme nejzajímavější televizory s výborným poměrem cena/výkon. Od těch menších a velmi levných, po ty vybavenější a větší, které se však stále vyplatí.

45 Jaromír Puk

Jaromír Puk
Televizory
Vybíráme 18 sluchátek s nejlepším poměrem ceny a výkonu. Třeba pod stromeček

Vybíráme 18 sluchátek s nejlepším poměrem ceny a výkonu. Třeba pod stromeček

Ani když máte malý rozpočet, nemusíte rezignovat na kvalitu. Připravili jsme výběr sluchátek všech kategorií s nejlepším poměrem cena/výkon.

42 Jaromír Puk

Jaromír Puk
Sluchátka
DLNA pro začátečníky – jak doma sdílet videa, fotografie, hudbu

DLNA pro začátečníky – jak doma sdílet videa, fotografie, hudbu

Stále častěji najdete v novém televizoru, přehrávači, rekordéru či AV receiveru připojení sítě a podporu DLNA. Co to pro vás znamená, co DLNA nabízí a jak se dá využít?

35 Martin Buchta

Martin Buchta
Televizory
40 sex symbolů sedmdesátých let

40 sex symbolů sedmdesátých let

Ornella Muti, Laura Antonelli, Jane Birkin, Jacqueline Bisset, Farrah Fawcett, Maria Schneider a Sylvia Kristel aneb Bože, jak hluboko klesly Emmanuelly při Posledním tangu v Paříži. Odhalené scény slavných hereček.

Marek Čech

Marek Čech
Filmy a seriály