5
Fotogalerie

Niceboy Hive Pins 2 ANC: dostupnější True Wireless sluchátka s potlačením hluku

Značka Niceboy se soustředí na levnější a dostupnější třídu audiozařízení, nicméně novinka Hive Pins 2 ANC pokukuje už po prémiové výbavě, přitom zůstává zachována dostupnější cena.

True Wireless sluchátka Niceboy Hive Pins 2 ANC jsou vybaveny aktivním potlačením hluku (ANC). Obecně ANC pracuje tak, že do poslouchané hudby jsou přimíchány zvuky okolí zachycené mikrofonem (tedy s kmitočet se stejnou amplitudou a frekvencí), jen v obrácené fázi. Ve výsledku dojde k utlumení okolního hluku. ANC technologií byly dříve vybavena sluchátka výhradně v nejdražší, prémiové třídě, stále častěji ale ANC proniká (v různé kvalitě) do cenově dostupnějších produktů. 

Niceboy HIVE Pins 2 ANC_2.jpg

Sluchátka Hive Pins 2 ANC mají uváděnou výdrž 6 hodin na jedno nabití, pouzdro pak přidává až 3 další plné nabití sluchátek, ve výsledku tak je k dispozici 24 hodin, nabíjí se přes USB-C. Pro připojení slouží Bluetooth 5.0, kodeky jsou AAC a SBC. Potěší odolnost proti dešti a potu dle IPX5. Ovládání je dotekové, nechybí podpora hlasových asistentů, ba ani ambientní režim, tedy příposlech okolí.

Oficiální cena nových sluchátek Niceboy Hive Pins 2 ANC je zajímavá – 2 499 Kč.

Zdroj: Niceboy

Určitě si přečtěte

Články odjinud