6
Fotogalerie

Niceboy Hive Pins: levná True Wireless sluchátka slibují odolnost i hutné basy

Niceboy do své nabídky vedle nedávných True Wireless sluchátek s aktivním potlačením hluku Hive Pins 2 ANC začal prodávat i stejně nazvanou novinku, ale bez ANC, tedy bez aktivního potlačení hluku – nese název Niceboy Hive Pins.

Vzhledově vychází z Apple AirPods Pro, celkově míří však na ty, kdo chtějí levná True Wireless. Přes lehkou konstrukci a malé rozměry HIVE Pins mají mít slušnou výdrž 4 hodiny, nabíjecí box přidává dalších 14 hodin, celkem tak máte k dispozici 18 hodin hudby či telefonování, pro nabíjení slouží USB-C.

Niceboy HIVE Pins_6.jpg

Co se připojení týče, tak je zde Bluetooth 5.0 a kodek SBC. Potěší autopárování (sluchátka se sama spárují po vytažení z boxu), ovládání je dotykové, nechybí ani podpora hlasových asistentů Siri a Google Assistant. O zvuk se starají měniče o velikosti 13 mm, výrobce slibuje "silný a jasný zvuk", o patřičnou dávku basů se má postarat firemní technologie MaxxBass.

Sluchátka mají přibalené nástavce tří velikostí, jak jsme již zmínili Niceboy Hive Pins se už prodávají, oficiální cena činí 999 Kč.

Zdroj: www.niceboy.cz

Určitě si přečtěte

Články odjinud