13
Fotogalerie

Pro velryby i netopýry. High-End sluchátka Meze Liric nabídnou extrémní rozsah od 4 Hz až do 92 KHz

Oblíbený výrobce sluchátek Meze přidal do své nabídky nová High-End sluchátka Meze LIRIC. Sluchátka s magnetoplanárními membránami potěší zejména ty, kteří chtěj velmi kvalitní univerzální model na cesty i domů. 

closed-back-headphone.jpg

Nová High-End sluchátka slibují extrémní frekvenční rozsah, a to od 4 Hz až do 92 000 Hz (toleranční pásmo výrobce udává). Nový firemní systém systém řízení fáze Phase-X zaručuje lepší podání prostoru, měniče samotné (Rinaro Isodynamic Hybrid MZ4) mají rozměr 92 mm x 64 mm, součástí membrány jsou dvě nezávislé cívky. Jejich tvar má zaručit, aby všechny složky zvuku dorazily k uchu z celého povrchu membrány ve správný čas a se správnou intenzitou. Výsledkem má být přirozenější projev s lepší odezvou ve středních a vysokých frekvencích. Tělo sluchátek kombinuje hořčík a ocel, patřičný komfort zaručuje kůže. 

Liric_details (1).png

Vzhledem k uzavřené konstrukci jsou tato cicrcumaurální sluchátka (okolo uší) vhodná jak pro domácí využití tak na cesty – impedance je 30 ohmů, udávaná citlivost je 100 dB (1 mW / 1 kHz). Ostatně výrobce s tím počítá a dodává v balení dva odnímatelní kabely s klasickými konektory jack 3,5mm, jeden pro domácí využití má délku 3 metry, druhý pak 1,5 m.

Liric_Accessories_600p.jpg

Pokud patříte mezi náročné posluchače, tak novinka se už prodává, oficiální cena je 2 000 USD, nebo 49 990 Kč v ČR. 

Zdroj: Meze Audio, Audigo

Určitě si přečtěte

Články odjinud