Sennheiser Momentum True Wireless 3:  Jak je pro německého výrobce typické, tak zvuk je neutrální čistý, vyvážený, a to lépe než u předchůdce. Stále však dostanete hluboké basy a čisté výšky, aby vás hudba bavila. O připojení se stará Bluetooth 5.2 a kodeky AAC, SBC, ale zejména aptX a AptX aptX Adaptive, což má zajistit vyšší kvalitu přenosu, ale i nízké zpoždění zvuku a možnost využití pro hraní her.

Sennheiser Momentum True Wireless 3: Jak je pro německého výrobce typické, tak zvuk je neutrální čistý, vyvážený, a to lépe než u předchůdce. Stále však dostanete hluboké basy a čisté výšky, aby vás hudba bavila. O připojení se stará Bluetooth 5.2 a kodeky AAC, SBC, ale zejména aptX a AptX aptX Adaptive, což má zajistit vyšší kvalitu přenosu, ale i nízké zpoždění zvuku a možnost využití pro hraní her.

21
Fotogalerie

Nová prémiová sluchátka Sennheiser Momentum True Wireless 3 překvapí vcelku rozumnou cenou

Zcela bezdrátová sluchátka Sennheiser už svým názvem Momentum True Wireless 3 dávají jasně najevo, že patří do prémiové řady tohoto německého výrobce. Třetí generace má dle výrobce být "etalonem plně bezdrátového poslechu s adaptivním potlačením hluku".

Sennheiser Momentum True Wireless 3
Sennheiser Momentum True Wireless 3
nabízí 9 obchodů za ceny od 4 690 Kč
Srovnat ceny

Novinka slibuje široké možnosti personalizace zvuku i ovládání, odolnost proti stříkající vodě, bezdrátové nabíjení a nechybí ani sportovní nástavce v balení.

Základem sluchátek Momentum True Wireless 3 jsou osvědčené  dynamické měniče 7mm TrueResponse. Ty mají zajistit frekvenční rozsah 5 Hz až 21 000 Hz, přičemž zvuk má nabídnout "nejen křišťálově čisté výšky a dokonale srozumitelné středy, ale také ohromující pevné basy". Milovníci hudby se nemusí spokojit jen s běžným vestavěným ekvalizérem, ale aplikace nabídne personalizační poslechový test, díky kterému si sluchátka majitel snadno nastaví přesně na míru sluchu. Přizpůsobitelné je ale také ovládání.

O připojení se stará Bluetooth 5.2 a kodeky AAC, SBC, ale také aptX a AptX  aptX Adaptive, což má zajistit vyšší kvalitu přenosu, ale i nízké zpoždění zvuku a možnost využití pro hraní her. 

mtw_3_graphite_earbuds_back_final.jpg

Nová generace adaptivního potlačení okolního hluku (ANC) využívá hybridní technologii, každé sluchátko má tři zabudované mikrofony, které se starají nejen o potlačení hluku, beamforming zajišťuje čistý přenos hlasu a potlačení okolního hluku. Samozřejmostí je nastavitelný transparentní režim, umožňující bezproblémový poslech okolí bez vyjmutí sluchátek z uší.

MOMENTUM_MTW3_Photography_Product_AllColors_v1_6720x453.jpg

Aktivnější jedince potěší nejen zvýšená odolnost vůči potu a stříkající vodě (IPX4), ale také dvoje různé nástavce, z nichž jedna sada má také opěrky do uší pro větší stabilitu.   

Výdrže na jedno nabití má být 7 hodin, spolu s pouzdrem mají Momenta 3 nabídnout až 28 hodin poslechu. Nabíjení je jak přes USB-C, tak bezdrátové pomocí libovolné nabíječky technologie Qi. 

Plně bezdrátová sluchátka Sennheiser Momentum True Wireless 3 se vyrábí se ve třech barevných variantách a už se začaly prodávat. Jejich oficiální cena činí 6 690 Kč a je podstatně nižší, než kolik stála druhá generace při svém uvedení na trh.  

Zdroj: Panter, Sennheiser

Když navštívíte internetový obchod přes náš katalog zboží, Živě za to může získat provizi. Službu Zboží Živě provozujeme ve spolupráci s Heureka.cz.

Určitě si přečtěte

Články odjinud