Nová sluchátka Huawei FreeBuds Pro 2 zatopí AirPods Pro. Duální měniče se postarají o Hi-Res zvuk, inteligentní aktivní potlačení hluku o ticho

Huawei představil svá nová prémiová sluchátka FreeBuds Pro 2. Jde o první sluchátka tohoto výrobce s vysokým rozlišením zvuku a duálním zvukovým systémem.

Klepněte pro větší obrázek

Novinka sází především na kvalitní zvuk. Ten zajistí duální konstrukce, kdy o pořádné basy se stará 11mm dynamický měnič se čtyřmi magnety, čisté středy a výšky dostal na starost mikro-planární měnič. Výsledkem je udávaný frekvenční rozsah 14 Hz až 48 000 Hz, sluchátka získaly i certifikáty Hi-Res Audio a HWA (Hi-Res Wireless Audio Union). Bluetooth 5.2 nabídne i aktuálně nejkvalitnější kodek LDAC, samozřejmě že nechybí AAC a SBC. Potěší i Multilink, tedy současné připojení dvou zdrojů zvuku. 

Klepněte pro větší obrázekKlepněte pro větší obrázekKlepněte pro větší obrázek

Sluchátka FreeBuds jsou osazena trojicí mikrofonů, které se postarají o kvalitní přenos hlasu (nechybí ani AI algoritmus), ale také o účinné aktivní potlačení okolního hluku, výrobce udává až o 47 dB. K dispozici je také příposlech okolních zvuků, nebo poslech čistě okolních hlasů s potlačením jiných okolních hluků. 


Nejoblíbenější sluchátka Huawei 

Huawei FreeBuds 5i Huawei FreeBuds 5i
nabízí 62 obchodů za ceny od 1 788 Kč
Porovnat ceny
Huawei FreeBuds Pro 2 Huawei FreeBuds Pro 2
nabízí 64 obchodů za ceny od 3 555 Kč
Porovnat ceny
Huawei AM-115 Huawei AM-115
nabízí 34 obchodů za ceny od 89 Kč
Porovnat ceny
Huawei CM33 Huawei CM33
nabízí 57 obchodů za ceny od 199 Kč
Porovnat ceny
Huawei FreeBuds 4 Huawei FreeBuds 4
nabízí 25 obchodů za ceny od 2 353 Kč
Porovnat ceny

Další oblíbené sluchátka Huawei 


Sluchátka jsou také vybavena třemi dynamickými algoritmy pro optimalizaci poslechu zvuku, které v reálném čase zpracovávají změny hlasitosti, individuální rozdíly ve zvukovodu, ale také změnu způsobu nošení. Odolnost proti vodě, potu i prachu dle IP54 samozřejmě nechybí, takže je lze využít i pro sportovní aktivity.

Klepněte pro větší obrázek

Sluchátka mají výdrž na jedno nabití 4 hodiny s ANC a 6,5 hodiny bez potlačení hluku, s malým a lehkým pouzdrem se odstanete celkem na 18 hodin (s ANC) či 30 hodin (bez ANC) poslechu, nabíjení pouzdra bude k dispozici jak bezdrátové, tak přes USB-C.

Nová sluchátka Huawei FreeBuds Pro 2 se budou prodávat ve třech barvách, bílé, stříbrné a modré. Oficiální cena je 4 999 Kč, už se už dají předobjednat a výrobce k nim aktuálně přidává chytré hodinky HUAWEI Band 7 zdarma.

Zdroj: Huawei 

Když navštívíte internetový obchod přes náš katalog zboží, Živě za to může získat provizi. Službu Zboží Živě provozujeme ve spolupráci s Heureka.cz.

Témata článku: Bezdrátová sluchátka, LDAC, ANC, True Wireless, Huawei, Bezdrátová sluchátka na Heureka.cz