Sportovní sluchátka Philips přenáší zvuk přes lícní kost. Kromě odolnosti mají i světlo pro běh v noci

4. září 2022
TWEET SDÍLET

Nová bezdrátová sportovní sluchátka Philips A7607 s technologií Bone Conduction (přenos zvuku přes lícní kosti) jsou už druhým modelem, který vznikl ve spolupráci Philips Sound s týmem Jumbo-Visma – sluchátka tak vznikla na základě poznatků předních světových sportovců. Tím prvním jsou špunty A7507 s hybridní konstrukcí, technologií TWS a potlačením okolního zvuku ANC.

Klepněte pro větší obrázek

Sluchátka A7607 mají být prvním modelem Philips s otevřenou konstrukcí, který využívá také mikrofon s vedením zvuku přes lícní kosti. Díky tomu nemá být při hovorech slyšet vítr ani další ruchy z okolí – ve výsledku má druhá strana slyšet jen čistý hlas.

Klepněte pro větší obrázek

Doba přehrávání je devět hodin – nabíjení probíhá prostřednictvím magnetického nabíjecího portu odolného proti vlhkosti. Sluchátka tak odolná proti prachu i vodě v úrovni krytí IP66, nevadí tak intenzivní déšť či polití proudem vody.

Klepněte pro větší obrázek

Otevřená konstrukce sluchátek má dle Philipsu zajistit „výborný hudební výkon“ a zároveň bezpečnost. Díky tomu, že sportovec nemá zakryté uši, tak bez problému uslyší okolí. Pro běh v noci větší bezpečnost je využití i zadní spojovací most – nákrčník. Zde je integrovaný červený LED pásek, který zajišťuje, že běžce bude zezadu dobře vidět.

Sluchátka Philips A7607 mají stát 199 Euro. Stejnou konstrukci přenosu zvuku, tedy technologii Bone Conduction (přenos zvuku přes lícní kosti),  mají mít i nová sluchátka pro děti a mládež, Philips K4607. Ty budou o hodně levnější, mají stát 99 Euro

Témata článku: Sluchátka, Bezdrátová sluchátka, Bluetooth, Philips, Sluchátka na Heureka.cz