11
Fotogalerie

Nová sportovní TWS sluchátka Philips a odolné BT reproduktory osloví hlavně aktivní jedince

V letošním roce Philips rozšíří svoji nabídku odolných sluchátek i reproduktorů o nové modely.  Kromě zcela bezdrátových sluchátek s aktivním potlačením hluku přidává i několik vodě odolných Bluetooth reproduktorů.

Phiilips A7507 jsou nová TWS sluchátka řady Philips Sound Sport. Výrobce slibuje vynikající kvalitu zvuku díky velkým měničům s nízkým zkreslením a grafenovou vrstvou. O připojení se stará Bluetooth 5.2, náročné potěší, že je k dispozici vynikající kodek LDAC, nechybí ale ani AAC, či SBC.

A7507-BK-360-RGB.jpg

Sluchátka A7507 budou vybavena novým systémem ANC Pro, který nabízí buď úplnou izolaci okolních hluků, nebo propouštění okolních zvuk". Nemá chybět ani speciálního algoritmus, který snižuje hluk větru při rychlém pohybu venku.

Co se týče mikrofonu, tak nemá chybět ani mikrofonu snímající hlas s přenášený kostí, což pomáhá zlepšit srozumitelnost řeči a hovorů i v hlučném prostředí. Sluchátka mají certifikát IPX5 zaručující pro odolnost proti vodě i potu, výběr z velkého množství nástavců má zaručit patřičné pohodlí i jistotu při běhání, či cvičení ve fitku. 

Výdrž baterie má být celkem 29 hodin – sluchátka na jedno nabití vydrží 8 hodin, 21 hodin přidává pouzdro. Nabíjí se přes USB-C. Cena pro EU má být orientačně 180 Euro. 

Přenosné reproduktory Philips S4807 a S7807 jsou pro ty, kteří raději poslouchají hudbu nahlas. Nabízejí robustní dvouvrstvou gumovou povrchovou úpravu a odolnost proti prachu a vodě IP67. Reproduktory budou v černo-červeném nebo bílo-žlutém provedení. Pro pohodlné a jednoduché přenášení poslouží integrované popruhy. Philips představuje sluchátka A7507 TWS a nové odolné outdoorové reproduktory

AVikona.jpg

Model S7807 má 40W zesilovač a je osazen 20mm výškový měničem, dvojicí  70mm středobasových reproduktorů a pasivním zářičem. Menší model S4807 má 10W výkon, o zvuk se stará 45mm širokopásmový měnič a dva pasivní zářiče.

Menší S4807 má mít výdrž baterie až 12 hodin, zatímco S7807 nabídne 24 hodin a zároveň funguje jako 5000mAh powerbanka pro další zařízení. Oba se připojují přes Bluetooth 5.2, umí multipoint a tedy připojení více zařízení, dají se také párovat do sterea. Samozřejmostí je také možnost aktivace hlasového asistenta a jednoduché hands-free volání. 

Předpokládané ceny jsou 80 Euro za menší Philips S4807, větší a výkonnější reproduktor má stát 200 Euro.

Zdroj: Philips, techzle.com

Určitě si přečtěte

Články odjinud