Nové 4K ULED Hisense U7HQ televizory míří na náročné sportovní i filmové fanoušky, ale i konzolové hráče

19. června 2022
TWEET SDÍLET

Hisense U7HQ je oficiálním televizorem nadcházejícího MS ve fotbale, které se odehraje v Kataru na sklonku roku, nová řada televizorů přitom míří na náročnější diváky a hráče, kteří chtějí solidně vybavený televizor střední třídy. Novinka nabídne kompletní podporu HDR formátů, tedy Dolby Vision, HDR10+, HLG, HDR10, nemá chybět ani režim Dolby Vision IQ, HDR10 Adaptive, či Filmaker Mode

Klepněte pro větší obrázek

Televizor bude osazen 120Hz Quantum Dot VA LCD panelem s plným zadním podsvícením s lokálním řízením jasu (Full-Array Local Dimming). Podsvícení je rozděleno na 32 samostatných zón, udávaný jas je 600 nitů. O zpracování obrazu se má starat technologie s prvky umělé inteligence AI Picture Optimization, která v reálném čase automaticky rozpozná a optimalizuje nastavení obrazu podle obsahu. Technologie MEMC zase má zaručit díky vkládání mezisnímku plynulý pohyb i při prudké změně scény nebo při rychlých pohybech kamery.

Zvuková část pak podporuje Dolby Atmos, nechybí ale DTS Virtual: X, které  dle výrobce vytvoří virtualizované 360stupňové zvukové pole. Výsledkem má být prostorový, realistický a vybalancovaný zvuk bez zkreslení.

Klepněte pro větší obrázek

Čtyři HDMI vstupy poslouží pro připojení zdrojů obrazu a zvuku, hráče potěší profesionální herní režim Game PRO, dva vstupy HDMI 2.1 s podporou 4K/120Hz signálu, VRR a ALLM, také technologie AMD FreeSync Premium. Výstup eARC je už samozřejmostí.


Nejoblíbenější televizory Hisense

Hisense 50E7HQ Hisense 50E7HQ
nabízí 10 obchodů za ceny od 8 989 Kč
Porovnat ceny
Hisense 55A6BG Hisense 55A6BG
nabízí 17 obchodů za ceny od 8 989 Kč
Porovnat ceny
Hisense 55E7HQ Hisense 55E7HQ
nabízí 18 obchodů za ceny od 9 990 Kč
Porovnat ceny
Hisense 58A6EG Hisense 58A6EG
nabízí 4 obchody za ceny od 9 489 Kč
Porovnat ceny
Hisense 32A4BG Hisense 32A4BG
nabízí 5 obchodů za ceny od 4 333 Kč
Porovnat ceny

Další oblíbené televizory Hisense


O Smart TV se stará nejnovější verze operačního systému VIDAA U6.0, která podporuje Netflix, YouTube, YouTube Kids, Amazon Prime Video, Rakuten TV, UEFA TV, Deezer, Redbull TV, Plex, Disney+ a další služby. Nechybí řada předinstalovaných aplikací včetně českých.

Novinka právě míří do prodeje – 65palcová verze 65U7HQ má cenu 26 990 Kč, menší 55palcová 55U7HQ oficiálně stojí 20 990 Kč.

Největší fotbalový svátek si tak už můžete naplno vychutnat i díky unikátní aplikaci uefa.tv, kterou mají jen TV Hisense. Nabídne informace ze zákulisí a další bonusové materiály. TV jde ovládat i hlasem přes službu VIDAA VOICE. 

Zdroj: Hisense 

Speciál: Televizory

Nový televizor vybírejte pečlivě. Potřebujete chytré funkce, nebo stačí televizor bez nich? Jaká bude nejvhodnější úhlopříčka, rozlišení a jaký typ zobrazovacího panelu? Určitě si přečtěte návod Jak dobře koupit televizor.

Doporučujeme také redakční výběry televizorů:

Když navštívíte internetový obchod přes náš katalog zboží, Živě za to může získat provizi. Službu Zboží Živě provozujeme ve spolupráci s Heureka.cz.

Témata článku: Televizory, Televize, HDR10 Plus, Dolby Vision IQ, HDMI 2.1, Hisense, Dolby Vison, ULED, Televize na Heureka.cz