10
Fotogalerie

Nové 4K ULED Hisense U7HQ televizory míří na náročné sportovní i filmové fanoušky, ale i konzolové hráče

Hisense U7HQ je oficiálním televizorem nadcházejícího MS ve fotbale, které se odehraje v Kataru na sklonku roku, nová řada televizorů přitom míří na náročnější diváky a hráče, kteří chtějí solidně vybavený televizor střední třídy. Novinka nabídne kompletní podporu HDR formátů, tedy Dolby Vision, HDR10+, HLG, HDR10, nemá chybět ani režim Dolby Vision IQ, HDR10 Adaptive, či Filmaker Mode

55u7h-main_image.jpg

Televizor bude osazen 120Hz Quantum Dot VA LCD panelem s plným zadním podsvícením s lokálním řízením jasu (Full-Array Local Dimming). Podsvícení je rozděleno na 32 samostatných zón, udávaný jas je 600 nitů. O zpracování obrazu se má starat technologie s prvky umělé inteligence AI Picture Optimization, která v reálném čase automaticky rozpozná a optimalizuje nastavení obrazu podle obsahu. Technologie MEMC zase má zaručit díky vkládání mezisnímku plynulý pohyb i při prudké změně scény nebo při rychlých pohybech kamery.

Zvuková část pak podporuje Dolby Atmos, nechybí ale DTS Virtual: X, které  dle výrobce vytvoří virtualizované 360stupňové zvukové pole. Výsledkem má být prostorový, realistický a vybalancovaný zvuk bez zkreslení.

u7_kv_eu_w.jpg.jpg

Čtyři HDMI vstupy poslouží pro připojení zdrojů obrazu a zvuku, hráče potěší profesionální herní režim Game PRO, dva vstupy HDMI 2.1 s podporou 4K/120Hz signálu, VRR a ALLM, také technologie AMD FreeSync Premium. Výstup eARC je už samozřejmostí.


Nejoblíbenější televizory Hisense

Hisense 65A7KQ
Hisense 65A7KQ
nabízí 17 obchodů za ceny od 12 990 Kč
Porovnat ceny
Hisense 55U7KQ
Hisense 55U7KQ
nabízí 17 obchodů za ceny od 14 990 Kč
Porovnat ceny
Hisense 43A6K
Hisense 43A6K
nabízí 17 obchodů za ceny od 6 690 Kč
Porovnat ceny
Hisense 65E7KQ PRO
Hisense 65E7KQ PRO
nabízí 21 obchodů za ceny od 15 990 Kč
Porovnat ceny
Hisense 50A6K
Hisense 50A6K
nabízí 13 obchodů za ceny od 7 988 Kč
Porovnat ceny

Další oblíbené televizory Hisense


O Smart TV se stará nejnovější verze operačního systému VIDAA U6.0, která podporuje Netflix, YouTube, YouTube Kids, Amazon Prime Video, Rakuten TV, UEFA TV, Deezer, Redbull TV, Plex, Disney+ a další služby. Nechybí řada předinstalovaných aplikací včetně českých.

Novinka právě míří do prodeje – 65palcová verze 65U7HQ má cenu 26 990 Kč, menší 55palcová 55U7HQ oficiálně stojí 20 990 Kč.

Největší fotbalový svátek si tak už můžete naplno vychutnat i díky unikátní aplikaci uefa.tv, kterou mají jen TV Hisense. Nabídne informace ze zákulisí a další bonusové materiály. TV jde ovládat i hlasem přes službu VIDAA VOICE. 

Zdroj: Hisense 

Speciál: Televizory

Nový televizor vybírejte pečlivě. Kolik do něj chcete investovat, na jaké ceně začínají kvalitní modely? Jaká bude nejvhodnější úhlopříčka, rozlišení a jaký typ zobrazovacího panelu? Určitě si přečtěte návod Jak dobře koupit televizor.

Doporučujeme také redakční výběry televizorů:

Když navštívíte internetový obchod přes náš katalog zboží, Živě za to může získat provizi. Službu Zboží Živě provozujeme ve spolupráci s Heureka.cz.

Určitě si přečtěte

Články odjinud