Nové kino Sony „BRAVIA“ THEATRE DAV-IS10

6. srpna 2007

Sony „BRAVIA“ THEATRE DAV-IS10

Jednoduchost, elegance a zvuk, který zaplní celý pokoj – to vše přinášejí reproduktory, které se vám vejdou do dlaně

•Šestikanálový systém „domácího kina v krabičce“ s reproduktory velikosti golfového míčku

•Technologie „BRAVIA“ Theatre Sync pro jednoduché ovládání společně s televizory „BRAVIA“ stisknutím jediného tlačítka

•Funkce Digital Cinema Auto Calibration pro rychlé a jednoduché automatické nastavení vícekanálového prostorového zvuku

Společnost Sony vynalezla „domácí kino v krabičce“, které vám v jednom cenově dostupném, jednoduše nainstalovatelném a snadno použitelném balíčku poskytne vše, co si od dokonalého domácího zábavního systému můžete přát. DAV-IS10 je nejelegantnější kompaktní domácí kino všech dob: leskle černá povrchová úprava, elegantní skryté ovládací prvky, které se při dotyku rozsvítí, a reproduktory tak malé, že se vám pohodlně vejdou do dlaně.

 Klepněte pro větší obrázek

I přesto tento štíhlý, elegantní systém s příznivou cenou produkuje úžasný zvukovývýkon a díky svým 550 W dokáže zaplnit i velké místnosti úchvatným prostorovým zvukem. Také se umí sám nastavit během cca 30 sekund a díky technologii „BRAVIA“ Theatre Sync bezproblémově spolupracuje s televizory Sony „BRAVIA“, čímž přináší skutečné „jednotlačítkové“ ovládání hlavních funkcí.

Systém se navíc dokáže připojit k vašemu Network WALKMANU®, mobilnímu telefonu nebo domácí síti a umožní vám podělit se o vaši osobní sbírku hudby s přáteli a příbuznými. To vše díky propojení skrze Sony Digital Media Port.

Malé nároky na prostor, velké na zvuk

V moderních domácnostech je prostor často velmi důležitý. Společnost Sony má bohaté zkušenosti s navrhováním zvukových systémů, které mají poskytovat vynikající výkon, a přitom celou místnost nezastavět reproduktory.

Klepněte pro větší obrázek

DAV-IS10 a jeho pět malých reproduktorů velikosti golfového míčku posunují miniaturizaci ještě dál. Reproduktory jsou navrženy tak, aby byly prakticky neviditelné a mohly být ukryty na poličkách, namontovány na zeď pomocí dodaných konzolek nebo umístěny na volitelných štíhlých stojáncích.

„BRAVIA“ Theatre Sync for complete system control

Představte si, že si můžete pustit film jedním tlačítkem, nebo že celý svůj zábavní systém můžete stejně jednoduše vypnout. Umožní vám to použití DAV-IS10 ve spojení s nejnovějšími LCD televizory Sony „BRAVIA“ a dalšími komponenty značky Sony (např. DVD rekordéry) díky technologii Sony „BRAVIA“ Theatre Sync.

Zvukový systém komunikuje s televizorem Sony „BRAVIA“ či jiným zařízením pomocí řídicích signálů předávaných přes rozhraní HDMI. „BRAVIA“ Theatre Sync tak umožňuje opravdové „jednotlačítkové“ ovládání celého systému Sony.

Stiskněte například tlačítko pro přehrávání na dálkovém ovladači DAV-IS10: systém se aktivuje, televizor se zapne, zvolí správný vstup a film se začne přehrávat. Když se dodíváte, stiskněte tlačítko pro vypnutí a celý systém se vypne. Nemusíte se už shánět po správném ovladači, nemusíte mít celou náruč dálkových ovladačů pro všechny součásti systému – stačí vám jediný dálkový ovladač. Snadnější už to ani být nemůže.

Štíhlý, stylový design a snadné používání: ovládací jednotka DAV-IS10

Srdcem celého systému je kompaktní leskle černá ovládací jednotka, která v sobě spojuje DVD/CD/MPS přehrávač s prostorovým zpracováním zvuku a RDS FM/AM tuner. Jednotka o šířce pouhých 21 cm a výšce něco málo přes 10 cm je vybavena štěrbinovou diskovou mechanikou. K čistému a elegantnímu designu přispívají i skryté senzorové ovládací prvky na horním panelu, které jediným dotykem „ožijí“.

Funkce Digital Cinema Auto Calibration

Protože každá místnost má své vlastní akustické vlastnosti, zvukoví nadšenci někdy tráví celé hodiny přemísťováním reproduktorů, nastavováním úrovní a nejrůznějších možných charakteristik, aby dosáhli co nejlepšího prostorového zvuku. DAV-IS10 to všechno provede za vás automaticky – stačí jediné tlačítko a technologie Sony Digital Cinema Auto Calibration, která je uznávaná jako jeden s nejrychlejších a nejpřesnějších systémů svého druhu, vše provede za vás.

Jednoduše k ovládací jednotce DAV-IS10 připojte dodaný mikrofon, umístěte jej tam, kde byste normálně seděli, a stiskněte tlačítko. Systém provede krátkou sérii tesů, analyzuje výsledky a vypočítá ideální hlasitost, prodlevu a frekvenci pro vaše reproduktory. To je vše – během přibližně 30 sekund je systém připraven zaplnit vaši místnost úžasným prostorovým zvukem bez ohledu na její velikost a tvar.

Sony Digital Media Port – připojení přenosných hudebních přehrávačů i počítače

Většina z nás dnes nosí svou oblíbenou hudbu s sebou, ať už v přenosném MP3 přehrávači nebo v podobně vybavených mobilních telefonech, jako je například řada Sony Ericsson WALKMAN. DAV-IS10 dokáže přehrávat hudbu z těchto zařízení, nebo ji dokonce streamovat z vašeho počítače přes bezdrátovou síť.

Systém je vybaven dvěma porty Digital Media kompatibilní s MP3 přehrávači včetně Network WALKMAN. TDM-BT1 přehrává hudbu přes Bluetooth ze zařízení, jako jsou „hudební telefony“ A2DP. TDM-NC1 se připojí do vaší domácí Wi-Fi sítě a přehrává hudbu z notebooků VAIO nebo jiných počítačů.

K dispozici je navíc technologie Portable Audio Enhancer, která sofistikovaným způsobem zpracovává digitální signál a vylepšuje zvuk komprimovaných hudebních souborů z přenosných přehrávačů.

Přehrávání filmů na DVD v nejvyšší možné kvalitě

S rostoucí popularitou HD televizorů a prodejem stále větších obrazovek je třeba zajistit, aby obraz z vašich DVD vypadal stejně dobře jako televizní vysílání ve vysokém rozlišení.

DAV-IS10 dokáže převzorkovat signál ve standardním rozlišení z DVD a přes HDMI jej do televizoru posílat ve vyšší kvalitě. Díky tomu lze filmy na DVD přehrávat na HD televizorech v úžasné obrazové kvalitě.

Domácí zábavní systém, který je kompletní, kompaktní a elegantní

I přes své kompaktní rozměry je DAV-IS10 velmi výkonný domácí zábavní systém. Jeho malé reproduktory, kvalitní zvuk a pokročilé technologie v moderní domácnosti výborně doplní televizory Sony „BRAVIA“.

Sony DAV-IS10 bude k dostání od září 2007.

Témata článku: Tiskové zprávy

Určitě si přečtěte

40 největších ženských hereckých sex symbolů 90. let

40 největších ženských hereckých sex symbolů 90. let

Sharon Stone, Gina Gershon, Salma Hayek, Cameron Diaz, Demi Moore, Pamela Anderson, Kate Winslet, Jennifer Lopez, Elizabeth Hurley nebo Nicole Kidman a jejich odhalené scény ve filmech.

13 Marek Čech

Marek Čech
Filmy
40 ženských sex symbolů 21. století

40 ženských sex symbolů 21. století

Monica Bellucci, Eva Green, Scarlett Johansson, Megan Fox, Mila Kunis, Christina Hendricks, Margot Robbie, Léa Seydoux, Alicia Vikander a erotické scény, v nichž se objevily.

Marek Čech

Marek Čech
Filmy
30 ženských hereckých sex symbolů současnosti

30 ženských hereckých sex symbolů současnosti

Léa Seydoux, Lizzy Caplan, Alicia Vikander, Amber Heard, Joanna Kulig, Riley Keough, Lily James, Dakota Johnson, Bella Thorne, Alexandra Daddario a erotické scény, v nichž se objevily ve filmech a seriálech.

1 Marek Čech

Marek Čech
Filmy
Nejvíc sexy holky ve filmech: 60 nejslavnějších erotických symbolů

Nejvíc sexy holky ve filmech: 60 nejslavnějších erotických symbolů

Krásné ženy jsou pro mnohé erotické a sex symboly. Vybrali jsme ty nejslavnější z několika desetiletí filmové a seriálové tvorby. Najdete zde nejen fotografie, ale také název díla, které herečku proslavilo.

3 AVmania.cz, Marek Čech

AVmania.czMarek Čech
Filmy
40 sex symbolů sedmdesátých let

40 sex symbolů sedmdesátých let

Ornella Muti, Laura Antonelli, Jane Birkin, Jacqueline Bisset, Farrah Fawcett, Maria Schneider a Sylvia Kristel aneb Bože, jak hluboko klesly Emmanuelly při Posledním tangu v Paříži. Odhalené scény slavných hereček.

Marek Čech

Marek Čech
Filmy
11 tipů na levné televizory se skvělým poměrem cena/výkon

11 tipů na levné televizory se skvělým poměrem cena/výkon

Vybrali jsme nejzajímavější televizory s výborným poměrem cena/výkon. Od těch menších a velmi levných, po ty vybavenější a větší, které se však stále vyplatí.

33 Jaromír Puk

Jaromír Puk
Televizory