Novinky na Disney+ v červenci. Další řady seriálů Medvěd, Futurama, nebo Co děláme v temnotách. Tady jsou ukázky

Novinky na Disney+ v červenci. Další řady seriálů Medvěd, Futurama, nebo Co děláme v temnotách. Tady jsou ukázky

Streamovací služba Disney + v létě přidá několik očekávaných seriálů, ale i filmů. Vzhledem k svému úspěchu spousta fanoušků čeká na třetí řadu seriálu Medvěd od FX, vrací se také populární partička upírů ze seriálu Co děláme v temnotách. Radost udělá 12. řada oblíbené Futuramy. Dále to bude Stále naživu (2. řada) a Základka Willarda Abbotta (3. řada), nebo film Následníci: Vzestup Red.

Medvěd

17. července mají premiéru všechny díly třetí řady. 

Kritikou oceňovaný seriál Medvěd produkční společnosti FX pojednává o jídle, rodině a šílenství nezáživné rutiny. V restauraci je to každodenně předem prohraná bitva, a protože Carmy sám na sebe tlačí víc než kdy dřív a vyžaduje, aby všechno bylo perfektní, dělá celý jeho tým, co může, aby se přizpůsobil jeho nasazení. Jejich snaha o kulinářskou dokonalost je posouvá stále výš a upevňuje pouta, která drží restauraci pohromadě.


Futurama

26. července má premiéru první díl 12. série, další díly budou k dispozici vždy pondělí. 

Futurama vypráví o životě Philipa Frye (Billy West), pětadvacetiletého roznašeče pizzy, který 31. prosince 1999 nešťastnou náhodou zmrzne a po tisíci letech se probudí, začne nový život a má rozmanitou skupinu přátel, včetně drsné, ale půvabné jednooké mimozemšťanky Leely (Katey Sagalová) a robota Bendera s lidskými vlastnostmi i nedostatky.


Co děláme v temnotách

17. července mají premiéru všechny díly 5. řady

Seriál Co děláme v temnotách, natočený podle celovečerního filmu Jemaina Clementa a Taiky Waititiho, dokumentuje noční výpravy upířích spolubydlících Nandora, Laszla, Nadji a Colina Robinsona, kteří se pohybují v moderním světě newyorského Staten Islandu s pomocí svého lidského společníka Guillerma a své známé, upíří úřednice Průvodkyně.


Stále naživu

3. července mají premiéru všechny díly 2. řady. 

V seriálu Stále naživu od tvůrců Davida Windsora a Casey Johnsonové s Ginou Rodriguezovou v hlavní roli se čerstvě svobodná Nell Serranová, podle vlastních slov úplná troska, která píše nekrology do místních novin, snaží řešit vztahy ve svém osobním i profesním životě. Vtip je v tom, že vidí mrtvé lidi, o nichž má psát, a ti jí neváhají dávat rady do života. Seriál je adaptací knihy Zpovědi trosky po čtyřicítce od Alexandry Potter.


Will Trent

24. července mají premiéru tři díly 2. řady, nové epizody každou středu. Zvláštní agent Will Trent má na Úřadě pro vyšetřování v Georgii nejvyšší počet vyřešených případů.


Základka Willarda Abbotta

10. července mají premiéru všechny díly 3. řady. Komedie z pracovního prostředí o obětavých a zapálených učitelích a nahluchlém řediteli.


Následníci: Vzestup Red

Premiéra filmu je 12. července. Dcery Srdcové královny a Popelky cestují zpět v čase zabránit převratu v Auradonu.

Zdroj: Disney+

Určitě si přečtěte

Články odjinud