Rumpels Stylckin
29. prosince 2023 • 12:15

Dobrý den. Onkyo je mrtve, ne proto že jsou spatny, naopak, nebo ne proto že si na 2 roky zkrachovaly, ale za zlocin HDMI desek předešlých modelů nr-tx, jak se k tomu firma postavila, po zarucni době dobře poslouži jako těžitko. Nekonecne problemy HDMI procesoru firma jednodusě nevyřešila, a do dnes se k tomu stavi že nic nevi, navic možnosti servisu jsou velice oezene, dokonce už neni oficialni firmware databaze, aktualizace nikde. Driv nebo později HDMI odejde, Onkaya to nezajima, ma vydelano. Takový je image znacky. Pokud Onkyo jedine lifetime záruka u zakaznika, oproti vraceni penez, Velice nespolehlivý a neseriózní vyrobce. Pozáruční servis nikde, pokud už nekde žebranim ano, cena HDMI desky -kosmos, duvod? neni k mani. Reseni? rebaling na cinskem cipu, (cip taky neni k mani, hlavne kvuli licemci) uspiesnost 10% kvuli kvalite cipu. Zrada dokonana,dekujime Onkyo!!!!

tv maniac
4. dubna 2023 • 7:04

11.2 A bude to stačit, myslíte? 8-)

martas38
4. dubna 2023 • 1:29

Co je to studiový zvuk?

Jaromír Puk
4. dubna 2023 • 10:31 • šéfredaktor AVmania.cz

No, myslím, že to prezentují jako AV receiver s THX Certifikací, který v kombinaci s Klipsch Reference bednami (a vyššími) a Dirac Live kalibrací má doma zajistit stejný zvuk, jako ve studiu slyšel při masteringu zvukař (nebo jak měl v úmyslu, aby to znělo).

spyko
3. dubna 2023 • 19:38

Může mi tu někdo říct k čemu je to dobré :hm :?:

radon
3. dubna 2023 • 22:04

To je jednoduché, když jste v opravdovém balíku, potřebujete něco mimořádného a drahého. Pro posluchače s netopýřím uchem jsou důležité dva subwoofery s perfektním stereo efektem 20Hz efektů. Na stropě potřebujete 4 reproduktory, ať rozpoznáte v koruně stromu každého zpěváčka. Tohle to splňuje.

Old Man
4. dubna 2023 • 7:07

Pokud bych byl v tom baliku, jak pisete :-) a chtel neco mimoradneho, tak pujdu vybirat sem: https://www.mcintoshlabs.com... :-D

radon
4. dubna 2023 • 9:43

tak to jestli je někdo v balíku nebo ne je relativní, třeba v našem stoosmdesátipatrovém paneláku je podle mínění sousedů v balíku ten z nejvyššího patra, co si teď přivezl z Německa už druhé auto, málo jetého medvěda v kůži a led podsvícením pod autem. U vás je to očividně nějaká vyšší liga ... :-D

Určitě si přečtěte

Články odjinud