Nyní se můžete zajít podívat na 8K televizor a 8K HDR trailer

21. května 2021
TWEET SDÍLET

Samsung začíná prodávat své letošní modely 8K televizorů a letos nabídne v obchodech něco více, než pomalá demonstrační videa v 8 rozlišení. Samsung nabídne atké na upoutávku na nezávislý film „Two Yellow Lines“ (Dvě žluté čáry). Film byl natočen přímo v rozlišení 8K s HDR10+, což umožňuje nativní zobrazení traileru na nové řadě televizorů Samsung 8K Neo QLED.

Projekt vytvořili filmaři Billy Zeb Smith, Jake Olson a Zac Titus a režisér Derek Bauer – film je natočen na pozadí dramatických scenérií severních Skalistých hor v Montaně.

Klepněte pro větší obrázek

Film vypráví příběh požárníka s posttraumatickou stresovou poruchou, který se nečekaně shledá se svou odcizenou dospívající dcerou. Je nucen s ní cestovat napříč zemí na svém třicet let starém chopperu Harley... Obě hlavní role ztvárnili Zac a Alexis Titusovi, a herecké obsazení doplňují Grant Show, Grant Harvey, Bre Blair a Frank Collison. Film obdržel cenu IndieFEST Film Awards 2020.

Na trailer se můžete samozřejmě podívat i na Yotube, pokud si ale chcete užít jeho skutečnou kvalitu a případně prozkoumat, jak traielr vypadá ve své maximální kvalitě, tak vyražte do obchodu podívat se na nové televizory Samsung 8K Neo QLED, ty by dle mezinárodní tiskové zprávy měly být u vybraných prodejců po celém světě.

Zdroj: Samsung

Speciál: Televizory

Nový televizor vybírejte pečlivě. Potřebujete chytré funkce, nebo stačí televizor bez nich? Jaká bude nejvhodnější úhlopříčka, rozlišení a jaký typ zobrazovacího panelu? Určitě si přečtěte návod Jak dobře koupit televizor.

Doporučujeme také redakční výběry televizorů:

Témata článku: Televizory, Samsung, 8K TV, Televize na Heureka.cz