O2 TV míří do Android TV. Dostupná bude pro televizory Sony, Philips a Panasonic

O2 TV míří do Android TV. Dostupná bude pro televizory Sony, Philips a Panasonic

Aplikace O2TV je aktuálně dostupná pro chytré televizory LG a Samsung TV. Nyní se dočkali také majitelé televizorů s Android TV, přesněji se systémem Android TV 9.0 a vyšším. Konkrétněji tedy jde o televizory Sony, Philips, TCL ale i jednu řadu TV Panasonic.

O2TV_android_TV_app_1.png
 

O2 TV se všemi funkcemi

V aplikaci jsou dostupné všechny funkce, na které jsou uživatelé zvyklí z rozhraní běžné O2 TV. Nechybí oblíbený timeshift, tedy možnost posunu v čase až sedm dní zpět, přeskakování programu, nahrávání nebo vyhledávání pořadů podle názvu či žánru.

K dispozici je také přehledný televizní program a sekce Premium (dříve Aplikace). Tam najdou diváci službu O2 TV Plus, novou knihovnu National Geographic s více než 300 prémiovými dokumenty, HBO GO, či Dětský koutek. Lze si také vybrat z filmových novinek v O2 Videotéce nebo se podívat na divácky nejúspěšnější snímky, které jsou aktuálně dostupné na jednotlivých kanálech O2 TV.

O2TV_android_TV_app_2.png

Noví zákazníci si mohou službu vyzkoušet na měsíc zdarma. Stávající majitelé O2 TV mohou samozřejmě začít využívat službu také u zmíněných televizorů. Stačí se jednoduše přihlásit pomocí přihlašovacích údajů.

Technologické požadavky

Aplikaci si mohou z Google Play stáhnout majitelé chytrých televizorů s operačním systémem Android TV 9.0 a vyšším. Pro bezproblémové sledování je zapotřebí mít televizi připojenou k internetu o rychlostech minimálně 6 až 8 Mb/s. Aplikace O2 TV pro Android TV umožní sledování v HD rozlišení (1080p).

Zdroj: TS

Speciál: Televizory

Nový televizor vybírejte pečlivě. Kolik do něj chcete investovat, na jaké ceně začínají kvalitní modely? Jaká bude nejvhodnější úhlopříčka, rozlišení a jaký typ zobrazovacího panelu? Určitě si přečtěte návod Jak dobře koupit televizor.

Doporučujeme také redakční výběry televizorů:

Určitě si přečtěte

Články odjinud