Otevřená, nebo uzavřená s ANC? JBL Tune Flex jsou první True Wirelles sluchátka na světě, u kterých si můžete vybrat

Otevřená, nebo uzavřená s ANC? JBL Tune Flex jsou první True Wirelles sluchátka na světě, u kterých si můžete vybrat

Při výběru sluchátek si člověk zpravidla musí vybrat, zda chce uzavřená sluchátka, která dobře tlumí okolní hluk a případně mají i aktivní potlačení hluku, nebo otevřená, které zvuk okolí netlumí. Sluchátka JBL Tune Flex jako první dle výrobce nabízejí alternativní pojetí otevřené konstrukce a zároveň v případě potřeby slouží jako sluchátka s potlačením šumu.

Sluchátka JBL Tune Flex mají otevřenou konstrukci, která propouští okolní zvuk, takže slyšíte bezprostředním okolí i během dne stráveného poslechem oblíbené hudby. Nemají však díru uprostřed jako unikátní sluchátka Linkbuds od Sony, ale design je bližší spíše sluchátkům AirPods, takže zvukům okolí prochází mezerami mezi sluchátky a ušním otvorem.

434388-1.JBL_Tune+Flex_Product+Image_Hero_White-a26e94-large-1655819206.jpg

Nicméně JBL přidává tři sady těsnicích koncovek do uší, které slouží těsnějšímu uchycení do ucha, a ty utěsní právě ty malé mezery, kudy zvuk okolí proniká k sluchu. V podstatě mění otevřená sluchátka na sluchátka, která pasivně potlačují okolní hluk. To ale není vše – sluchátka JBL Tune Flexpřidávají také aktivní potlačením hluku (ANC). K tomu přidejte funkci JBL 'Sound Fit', která přináší nejen personalizovaný zvuk, ale možnost vyladit právě naladění zvuku pro zvolené nástavce a způsob poslechu. 

434386-JBL_Tune_Flex_Product+Image_Xray-3ca72a-large-1655819202.png

JBL Tune Flex nabízí šest úrovní potlačení hluku, takže jej můžete používat podobně jako jiná sluchátka s ANC, která jsou v současnosti na trhu. V zásadě je můžete používat jedním ze tří způsobů: jako otevřená sluchátka, sluchátka s pasivním potlačením hluku (pak je větší výdrž baterie), nebo jako sluchátka s ANC.


Nejoblíbenější sluchátka JBL

JBL Tune 520BT
JBL Tune 520BT
nabízí 78 obchodů za ceny od 758 Kč
Porovnat ceny
JBL Wave Beam
JBL Wave Beam
nabízí 61 obchodů za ceny od 1 235 Kč
Porovnat ceny
JBL Tune 720BT
JBL Tune 720BT
nabízí 70 obchodů za ceny od 1 348 Kč
Porovnat ceny
JBL T110
JBL T110
nabízí 63 obchodů za ceny od 163 Kč
Porovnat ceny
JBL Tune Beam
JBL Tune Beam
nabízí 46 obchodů za ceny od 1 693 Kč
Porovnat ceny

Další oblíbená sluchátka JBL


Sluchátka slibují 8hodinovou výdrží na jedno nabití, pouzdro přidává dalších až 24 hodin. Čtyři mikrofony se starají o snímání hlasu a hovory, nechybí ani Google Assistant. Odolnost dle IPX4 pak znamená, že sluchátka lze využít i u sportu. 

Sluchátka JBL Tune Flex za začnou prodávat v srpnu na stránkách JBL.com za oficiálních 99,99 EUR (zhruba 2 500 Kč). Na výběr je ze tří barevných provedení (černé, modré nebo bílé), případně se má prodávat speciální poloprůhledná edice JBL Tune Flex Ghost – fialová, černá nebo bílá.

Zdroj: JBL

Když navštívíte internetový obchod přes náš katalog zboží, Živě za to může získat provizi. Službu Zboží Živě provozujeme ve spolupráci s Heureka.cz.

Určitě si přečtěte

Články odjinud