Otevřená, nebo uzavřená s ANC? JBL Tune Flex jsou první True Wirelles sluchátka na světě, u kterých si můžete vybrat

27. července 2022
TWEET SDÍLET

Při výběru sluchátek si člověk zpravidla musí vybrat, zda chce uzavřená sluchátka, která dobře tlumí okolní hluk a případně mají i aktivní potlačení hluku, nebo otevřená, které zvuk okolí netlumí. Sluchátka JBL Tune Flex jako první dle výrobce nabízejí alternativní pojetí otevřené konstrukce a zároveň v případě potřeby slouží jako sluchátka s potlačením šumu.

Sluchátka JBL Tune Flex mají otevřenou konstrukci, která propouští okolní zvuk, takže slyšíte bezprostředním okolí i během dne stráveného poslechem oblíbené hudby. Nemají však díru uprostřed jako unikátní sluchátka Linkbuds od Sony, ale design je bližší spíše sluchátkům AirPods, takže zvukům okolí prochází mezerami mezi sluchátky a ušním otvorem.

Klepněte pro větší obrázek

Nicméně JBL přidává tři sady těsnicích koncovek do uší, které slouží těsnějšímu uchycení do ucha, a ty utěsní právě ty malé mezery, kudy zvuk okolí proniká k sluchu. V podstatě mění otevřená sluchátka na sluchátka, která pasivně potlačují okolní hluk. To ale není vše – sluchátka JBL Tune Flexpřidávají také aktivní potlačením hluku (ANC). K tomu přidejte funkci JBL 'Sound Fit', která přináší nejen personalizovaný zvuk, ale možnost vyladit právě naladění zvuku pro zvolené nástavce a způsob poslechu. 

Klepněte pro větší obrázek

JBL Tune Flex nabízí šest úrovní potlačení hluku, takže jej můžete používat podobně jako jiná sluchátka s ANC, která jsou v současnosti na trhu. V zásadě je můžete používat jedním ze tří způsobů: jako otevřená sluchátka, sluchátka s pasivním potlačením hluku (pak je větší výdrž baterie), nebo jako sluchátka s ANC.


Nejoblíbenější sluchátka JBL

JBL Tune 520BT JBL Tune 520BT
nabízí 62 obchodů za ceny od 1 110 Kč
Porovnat ceny
JBL Wave Beam JBL Wave Beam
nabízí 34 obchodů za ceny od 1 389 Kč
Porovnat ceny
JBL Tune 720BT JBL Tune 720BT
nabízí 25 obchodů za ceny od 1 584 Kč
Porovnat ceny
JBL Tune 510BT JBL Tune 510BT
nabízí 53 obchodů za ceny od 898 Kč
Porovnat ceny
JBL Tune Beam JBL Tune Beam
nabízí 16 obchodů za ceny od 1 599 Kč
Porovnat ceny

Další oblíbená sluchátka JBL


Sluchátka slibují 8hodinovou výdrží na jedno nabití, pouzdro přidává dalších až 24 hodin. Čtyři mikrofony se starají o snímání hlasu a hovory, nechybí ani Google Assistant. Odolnost dle IPX4 pak znamená, že sluchátka lze využít i u sportu. 

Sluchátka JBL Tune Flex za začnou prodávat v srpnu na stránkách JBL.com za oficiálních 99,99 EUR (zhruba 2 500 Kč). Na výběr je ze tří barevných provedení (černé, modré nebo bílé), případně se má prodávat speciální poloprůhledná edice JBL Tune Flex Ghost – fialová, černá nebo bílá.

Zdroj: JBL

Když navštívíte internetový obchod přes náš katalog zboží, Živě za to může získat provizi. Službu Zboží Živě provozujeme ve spolupráci s Heureka.cz.

Témata článku: Sluchátka, Bezdrátová sluchátka, Novinky, ANC, True Wireless, JBL, Sluchátka na Heureka.cz