Jirka1or
1. října 2023 • 8:56

Základem bude digitální DAB+ rádio a FM tuner, oba s předvolbami na 30 stanic. K tomu přidejte CD přehrávač, který samozřejmě zvládá také MP3 audio, nechybí ani USB vstup pro přímé přehrávání z flashdisku. Dnes už samozřejmý Bluetooth 5.0 zajistí přímé streamoavání hudby ze smartphonu, či notebooku, na přední straně nechybí ani analogový vstup pro přímé připojení dalšího zdroje zvuku.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------Ani zmínka o možnosti příjmu " Internetových Rádií ", zcela zásadní funkce !
Cena bez mála 5000 kč.
CD přehrávač, v dnešní době nepraktické zařízení, pokud se provozem zapráší čočka, je to nutno rozebírat a čistit .Lídl nabízí za polovinu ceny velmi podobné rádio bez CD přehrávače, ale s Internetovým Rádiem + Wifi . (Jasná volba).

jirik66
16. října 2023 • 8:11

K čemu internetová rádia, nepotřebuji. Přes Bluetooth připojím jako zdroj telefon nebo počítač a mám internetových rádií co hrdlo ráčí. Naopak bez CD mechaniky bych si nemohl přehrát cédéčka z mé audiosbírky. Vidíte, potřeby jsou různé, a proto i audiozařízení jsou různorodá aby si každý mohl vybrat co potřebuje ;-)

Jirka1or
20. října 2023 • 19:38

jirik66
16. 10. 2023 08:11
Naopak bez CD mechaniky bych si nemohl přehrát cédéčka z mé audiosbírky.
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------Ale mohl.
Mám na to externí DVD/CD mechaniku do USB, co podporuje přehrávání jak v Settopboxu,
tak v Digitálním rádiu ,

Určitě si přečtěte

Články odjinud