Pandemie v praxi: Audigo zavírá oblíbená poslechová studia v Praze a Brně

Pandemie v praxi: Audigo zavírá oblíbená poslechová studia v Praze a Brně

České Audigo (Audigo.cz) zná asi drtivá většina fanoušků kvalitních sluchátek, ale samozřejmě nejen těch. Kromě toho, že Audigo prodává sluchátka (má opravdu velký výběr), tak dlouhá léta firma provozovala dvě fyzické prodejny v Praze a Brně.

Zároveň to byla oblíbená poslechová studia. Tady měl zájemce k dispozici velké množství sluchátek všech druhů i cenových kategorií. Mohl si tak bez stresu vyzkoušet různé varianty, konstrukce i cenové kategorie. V běžných Hi-Fi studiích a prodejnách elektro sice k dispozici bývají, ale nikoliv v tak bohaté nabídce.

95306045_10157500723656559_1121401508420648960_o.jpg

Samozřejmě nechyběl ani ochotný personál, který dokázal laikovi poradit a vysvětlit, co bylo třeba. Není bez zajímavosti, že k dispozici byla i méně obvyklá sluchátka. Taková, která v běžných elektroprodejnách nenajdete; nechyběly ani sluchátkové zesilovače.

Audigo oznámilo, že bohužel k 19. únoru své prodejny a poslechová studia v Praze a Brně ruší. On-line prodej zůstává v provozu. 

Bohužel se nyní musíme rozloučit s místem, kde jste si sluchátka mohli skutečně fyzicky poslechnout, osahat a vybrat. I tohle je důsledek současné pandemie, nebo lépe řečeno dlouhodobého zavření malých prodejen a zejména tragické neochoty státu pomoci malým firmám i živnostníkům v těžkých časech. Dle vyjádření zástupce Audiga to však už byla jen poslední kapka, která se přičetla k změnám na trhu. 

Zdroj: Audigo

Určitě si přečtěte

Články odjinud