Papírový dům (Money Heist): Dlouhý trailer na 4. část seriálu. Už v dubnu bude na Netflixu

5. března 2020
TWEET SDÍLET

Už za necelý měsíc – přesně 3. dubna 2020 – Netflix vypustí čtvrtou řadu španělského seriálu Papírový dům. Na anglickém Netflixu ho najdete jako Money Heist (Loupež), český název vychází ze španělského originálu La Casa de Papel. Dnes vyšel dvouminutový trailer:

V prvních dvou řadách skupina lupičů vedená „Profesorem“ vnikla a nakonec i s miliardami čerstvě natištěných eur úspěšně uprchla ze státní tiskárny cenin. Jenže policii se podařilo lokalizovat neopatrný telefonát mezi „Riem“ a „Tokiem“ (postavy si říkají podle hlavních měst) a hon ve třetí části začal nanovo.

Profesor oprášil starší, původně neproveditelný plán na krádež státního zlatého pokladu z centrální banky. Jenže zatímco na začátku se všechno dokonale daří, později se věci začnou kazit. Hodně kazit…

První dvě řady Papírového domu byly skvělé. U třetí si řada lidí stěžovala na příliš okaté vymýšlení nové zápletky, aby seriál mohl pokračovat. Ale  i tak stojí za to, těšíme se na čtyřku, a jestli jste předchozí části ještě neviděli, do dubnové premiéry ještě máte čas.

Hodnocení: IMDb: 85 % • ČSFD: 90 % • Rotten Tomatoes: 100 % / 87 %

Speciál: Netflix

Netflix je populární streamovací videoslužba. Kromě filmů, seriálů a dokumentů, které nakupuje, produkuje i svůj vlastní obsah. Nechybí ani mnoho populárních českých filmů, velká část zahraniční produkce obsahuje české titulky, některé tituly mají i český dabing.

Témata článku: Netflix, Filmy on-line, Seriály