10
Fotogalerie

Party reproduktor Panasonic SC-TMAX45 se postará o hudbu i světla. Dá se přenášet a slibuje výkon 1 000 W

Přenosné párty systémy v posledních letech získaly na popularitě i v Evropě a tak výrobci vycházejí zájmu vstříc. Panasonic začal prodávat letošní novinku, party speaker SC-TMAX45. Zvukový systém má mít celkový výkonem až 1000 W (RMS) se světelnými efekty se postará na večírcích o skvělou atmosféru.

Dle Panasonicu byl navržen ale tak, aby byl díky integrovanému držadlu se snadno přenositelný. S váhou 12 kg a výškou 65 cm měl využití i při jiných příležitostech, v tělocvičně při cvičení, či například v domácnosti při ozvučení televizoru. Systém je osazený dvojí výškových měničů, o basy se starají dva 16 cm měniče, spodní pásmo posiluje dvojice bassreflexových portů.

O patřičný výkon se starají dva digitální zesilovače, výsledkem má být „bohatý a objemný zvuk, který je plný basů, křišťálově čistých vokálů a vysokých tónů“. Pokud by vám to bylo málo, tak lze spárovat dva reproduktory a provozovat je ve stereu, nebo propojit tři zařízení současně. 

TMAX45 simple operation.jpg

Pro připojení zdroje zvuku lze využít Bluetooth, analogový, či optický digitální vstup pro připojení TV, nechybí USB, či vstup pro připojení kytary a mikrofonu. Pro ovládání funkcí slouží fyzická tlačítka a otočné voliče, takže nehrozí náhodné přepnutí dotekové plochy na rozjetém večírku.

Světelná show nesmí chybět, k dispozici je sedm jasných barev, jedenáct vzorů a dva stroboskopy. Čtyři z těchto vzorů a stroboskopy pulsují automaticky do rytmu hudby. A pokud to není dost, můžete vybrat z dalších vícebarevných vzorů nebo jednobarevných variant.

Panasonic SC-TMAX45E-K
Panasonic SC-TMAX45E-K
nabízí 6 obchodů za ceny od 10 550 Kč
Srovnat ceny

Nový party speaker Panasonic TMAX45 se začíná už prodávat, oficiální cena je 10 990 Kč nebo 449 eur.

Zdroj: Panasonic

 

Když navštívíte internetový obchod přes náš katalog zboží, Živě za to může získat provizi. Službu Zboží Živě provozujeme ve spolupráci s Heureka.cz.

Určitě si přečtěte

Články odjinud