Peklo má nový trailer. Netflix po Hře na oliheň nabídne další drsný jihokorejský seriál

Peklo má nový trailer. Netflix po Hře na oliheň nabídne další drsný jihokorejský seriál

Jihokorejská filmová a seriálová produkce slaví v posledních letech celosvětový úspěch. Nedávno se stal na Netflixu velkým hitem seriál Hra na oliheň (Squid game/Očing-ŏ geim). Už pár týdnů patří celosvětově k nejsledovanějším seriálům této on-line služby. A 19. listopadu má mít na Netflixu premiéru Peklo.

Jihokorejský hororový seriál má mít celkem šest dílů. Odehrává se ve světě, kde se někteří lidé předem dozví přesné místo a čas své smrti. Ba co hůře, krvavé rozsudky vynášejí nadpřirozené bytosti a posílají lidi do pekla.

Na základě představy o boží spravedlnosti proto vznikne náboženská skupina. Tu vede Jung Jin Soo, zakladatel nového náboženství Saejinrihwe. A hlásá, že andělé smrti vyslaní z pekla jsou zjevením od boha. Jeho intenzivní charisma přitahuje mnoho podivných a vášnivých stoupenců. Ovšem Bae Young Jae, programový ředitel vysílací stanice, je odhodlán odhalit pravdu o Saejinrihwe. Zároveň detektiv Jin Kyung Hoon vyšetřuje záhadu, která se skrývá za anděly smrti.

https___hypebeast.com_image_2021_10_netflix-hellbound-teaser-poster-image-001.jpg

Nový seriál napsal a režíroval Sang-ho Yeon, který má za sebou poměrně úspěšný, pro někoho dnes už kultovní horor Vlak do Busanu (2016) a jeho loňské pokračování Vlak do Busanu 2. Očekávaný seriál Peklo je ostatně první jihokorejské drama, které bylo promítáno na mezinárodním filmovém festivalu v Torontu.

Speciál: Netflix

Netflix je populární streamovací videoslužba. Kromě filmů, seriálů a dokumentů, které nakupuje, produkuje i svůj vlastní obsah. Nechybí ani mnoho populárních českých filmů, velká část zahraniční produkce obsahuje české titulky, některé tituly mají i český dabing.

Určitě si přečtěte

Články odjinud