10
Fotogalerie

Philips: 10 AV tipů na vánoce 2011

Pokud stále nevíte co zajímavého pořídit, nechte se inspirovat některou z letošních novinek od společnosti Philips. Vybrali jsme AV produkty pro zvuk i obraz.

Philips Fidelio SoundSphere: mění iPhone a iPad 2 na
bezdrátovou Hi-Fi sestav
u

Philips Fidelio SoundSphere s označením DS9800W je nejmodernější dokovací stanice. Charakterizují ji dva ručně vyrobené dřevěné reproduktory s vnějším leštěným lakovaným provedením a výkonem 100W.

DS9800W.jpg 

Do DS9800W můžete vložit iPhone/iPod/iPad/iPad 2, pokud však potřebujete své zařízení používat, dokovat ho nemusíte, díky technologii AirPlay ho můžete držet v ruce. Svoji hudbu můžete přehrávat i přímo z počítače nebo notebooku, bez ohledu na to, zda jde o PC nebo Mac. Zařízení DS9800W není třeba připojovat k žádnému ethernetovému kabelu, protože je již vybaveno Wi-Fi modulem, který vám umožní umístit reproduktory kamkoli budete chtít.

Vynikající kvalita zvuku z reproduktorů Philips Fidelio SoundSphere spočívá v jejich designu. Reproduktory SoundSphere, které byly poprvé představeny u kompaktního Hi-Fi systému Philips Streamium MCi900, využívají inovační konstrukci spočívající v kombinaci plovoucího výškového reproduktoru a basového reproduktoru umístěného uvnitř hlavního reproduktoru. Basové reproduktory jsou orientovány směrem nahoru a výškové reproduktory se nacházejí nad nimi. Díky této konstrukci vytváří každý ze dvou reproduktorů zvukové vlny bez vzájemné interference. Orientační cena je 17 990 Kč

Plující televize Philips v obývacím pokoji

LED televize DesignLine jsou navržené zvláště pro nízké skříňky v obývacích pokojích, mají totiž mírný sklon šesti stupňů a poskytují maximální komfort při sledování ze všech úhlů.
Vzhled tvoří ultratenké bílé provedení v kombinaci s broušeným kovem a sklem. Technologie Ambilight, která zvětšuje obraz do dvou stran, spolu se skleněnou obrazovkou vytváří dojem, že se obraz spolu s celou televizí lehce vznáší.

42PDL7906H.jpg 

Televize je dostupná ve standardních velikostech, ale i v menších rozměrech 56 cm (22”) na 66 cm (26”), dá se tedy využít i do menších bytů, dětských pokojů, nebo ložnic. Spolu s podeveným designem jdou ruku v ruce nejmodernější technologie Philips jako Easy 3D či Smart TV.

42“ televizor DesignLine (42PDL7906H) pořídíte za 29 990 Kč

Perfektní zvuk a designový doplněk pro kompletní zážitek

Domácí kino SoundHub (HTS9241má zprostředkovat plnohodnotný zážitek ze sledování filmů i poslechu hudby. Reproduktory SoundHub byly navrženy tak, aby byly společníkem pro televize z řady DesignLine. Mírný sklon šesti stupňů stejně jako elegantní bílé provedení jsou shodné jako u televize.

HTS9221.jpg 

Titanové výškové reproduktory garantují čistý a nezkreslený zvuk a Full HD 3D Blu-ray přehrávač uspokojí i ty nejnáročnější. Zabudované Wi-Fi pak umožňuje přístup k hudbě a videím v počítači bez nadbytečných kabelů.

Domácí kino SoundHub je k dispozici v černé barvě pod označením HTS9221. HTS9221 i HTS9241 stojí 19 990 Kč.

Evropský 3D televizor roku 2011-12

46 palcový televizor řady 9000 Smart LED TV s 3D Max s označením 46PFL9606K získal prestižní cenu EISA Evropský 3D televizor roku 2011-12. Nově vyvinutý 3D Max dělá z tohoto modelu špičku mezi ostatními televizory, a to nejen díky Full HD rozlišení a viditelnosti obrazu v úhlu 180°. S 3D Max můžete konvertovat 2D obraz do 3D a ovládat úroveň hloubky 3D zobrazení.

46PFL9606K.jpg 

Dále je televizor vybaven filtrem "Moth Eye“, vytvářejícím téměř dokonalý antireflexní povrch, který prohlubuje tmavé polotóny a zabraňuje tak zobrazování tzv. duchů. Cena 55 990 Kč.

Cinema 21:9 Platinum – Nejrychlejší LED všech dob

Inovovaná a výkonnější řada Cinema 21:9 Platinum se může pochlubit skvělou zobrazovací frekvencí 1200Hz Perfect Motion Rate a technologií LED Pro, doplněnou o technologii Ambilight Spectra 3, jež opticky zvětšuje obraz promítáním světla ze tří stran na okolní stěnu. Tyto funkce zajišťují čistý obraz s přirozeně plynulým pohybem. Cinema 21:9 je vybavena technologií 3D Max, která využívá aktivní 3D technologii a poslední generaci vysokorychlostních panelů.

philips-cinema-219-9.jpg 

Vysoce účinný 3D vysílač zabudovaný přímo v televizním rámu je schopen komunikovat s velkým počtem aktivních 3D brýlí najednou, proto si i domácnosti s větším počtem členů mohou dopřát maximální zážitek. Jde tak o nejlepší 3D na trhu. Cena 99 990 Kč.

Cinema 21:9 Gold – zážitek jako z kina

Vedle vysoce výkonné řady Cinema 21:9 Platinum TV, je řada Cinema 21:9 Gold novým přírůstkem do rodiny televizorů s poměrem stran jako v kině. Za 50” Full HD obrazovkou skrývá řada Cinema 21:9 Gold inovace, jako je například Full HD LED, 400Hz PMR a výkonné zpracování obrazu Pixel Precise HD pro dosažení skvělého, ostrého a plynulého obrazu.

philips-cinema-21-9-gold-hdtv-600x344.jpg 

Řada Cinema 21:9 Gold je doplněna dvoustrannou technologií Ambilight Spectra 2. Cinema 21:9 Gold nabízí Easy 3D, která je založena na pasivní 3D technologii, což přináší řadu výhod. 3D brýle jsou lehké, se stylovým designem a především cenově dostupné.

Technologie zobrazuje všechny objekty ostré a minimalizuje „duchy“, tedy zdvojené objekty a hrany. Také díky pokročilému polarizačnímu 3D filtru integrovanému přímo do obrazovky poskytuje televizor zážitek jako z kina. Cinema 21:9 Gold pak pořídíte za 49 990 Kč.

Vychutnejte si skvělý zvuk v každé místnosti

Nový Hi-Fi system Philips WMS8080 se systémem Multiroom umožní přehrávat oblíbené skladby ve vynikající kvalitě po celém domě či bytě. Chcete-li jej aktivovat, stačí při přehrávání oblíbené skladby stisknout ikonu Multiroom Music. Hudba se začne přehrávat na všech stanicích, které jsou připojeny.

Philips WMS8080.jpg 

Hi-Fi Systém Philips WMS8080 nabízí výbornou kvalitu zvuku díky výkonným reproduktorům ClariSound a digitální úpravě zvuku, a tak si i svoji komprimovanou hudbu budete moci vychutnat v CD kvalitě.

Philips Multiroom Hi-Fi systém umožňuje přístup k hudbě, bez ohledu na zdroj nebo formát.

  • Poslechnete si všechna svá digitální hudební alba uložená na 160GB pevném disku. Můžete mít kdykoliv k dispozici až 2000 alb a nemusíte zapínat počítač, když budete mít chuť si poslechnout svou oblíbenou skladbu.
  • Prozkoumáte přes deset tisíc stanic internetových rádiíz celého světa stisknutím tlačítka. Můžete poslouchat oblíbené místní stanice tradičním způsobem.
  • Bezdrátově přenesete hudbu a fotografie z počítače nebo domácího serveru.
  • Kromě toho můžete přehrávat oblíbené skladby z CD/DVD přehrávače, připojit jiná USB zařízení, dokonce i iPod nebo iPhone.

Model získal prestižní ocenění EISA 2011-12. Cena 21 990 Kč.

Hi-Fi systémy Harmony Line

Nový elegantní systém nabízí přirozený zvuk s jemnými detaily, to zaručují reproduktory ClariSound. Nahoře upevněný výškový reproduktor nabídne čistý zvuk, efektivní basový reproduktor s membránou ze skleněných vláken se postará o bohaté basy.

Kvalitní reprodukci zvuku napomáhá digitální zesilovač třídy D. Navíc má i při velmi malých rozměrech více než 90% účinnost ve srovnání s tradičními zesilovači typu AB.

Hi-Fi systémy Harmony.jpg 

Modely DCD7010 a DCD8000 jsou vybaveny špičkovými digitálními vícekanálovými zvukovými standardy Dolby Digital, které nabízejí kvalitní prostorový zvuk s realistickými prostorovými posuny.

Pro sledování filmů pak je k dispozici rozhraní HDMI 1080p, přístroj provádí převzorkování na vyšší rozlišení a odstraňuje řádkovou strukturu, běžnou na televizních obrazovkách. Oba modely také umožňují přehrávání a současné nabíjení přístrojů iPod/iPhone/iPad, model DCD7010 umí navíc reprodukovat hudbu ve formátu MP3 z přenosných zařízení.

Ceny: DCD8000/12 stojí 12 999,- Kč, DCD7010/12 stojí 8 499,- Kč

Konec nudy s MP4 přehrávačem Philips GoGear Ariaz

Přehrávač zvládne přehrát všechny multimediální formáty. Přehrávač je vybaven inovativní funkcí FullSound, která věrně obnovuje zvukové detaily, které se ztrácí komprimováním do formátu MP3. V kombinaci se zvukově izolovanými sluchátky, která minimalizují hluk z okolí, tak přinášejí naprosto věrný a plný zvuk a to i při nižší hlasitosti.

2,4“ displej zaručuje vysokou kvalitu videa a zobrazení fotografií ve věrných a živých barvách. Pokud by příteli náhodou nestačila velká 16GBpaměť, může využít rádia s RDS a předvolbou na 20 stanic.

Philips GoGear Ariaz.jpg 

GoGear Ariaz má zabudovaný omezovač hlasitosti a funkci takzvaného SafeSound. Ta, pokud je aktivována, zajistí, že ručně nastavená hlasitost nikdy nepřevýší tu zdravotně nezávadnou. Navíc monitoruje i dobu, po jakou přehrávač posloucháte, a upozorní vás, pokud je už příliš dlouhá. S přehrávačem Philips GoGear Ariaz odpadá starost o nabíjení baterií, jelikož vydrží až 45 hodin při přehrávání hudby a až 5 hodin při přehrávání videa.

Cena GoGear Ariaz s 8MB paměti je 1 690 Kč, s 16GB paměti 2 190 Kč.

Vyjádřete svoji náladu barvami

Philips AJ5000.jpg 

Radiobudík Philips AJ5000 kromě netradičního vzhledu nabízí řadu dalších vychytávek. Po zapojení automaticky nastaví správný čas a pomocí mnohabarevných světel mají vyjádřit vaši náladu. Barevná světla jsou atraktivní a mohou oživit libovolnou místnost. Tento radiobudík je vybaven vícebarevnými náladovými světly, která umí vytvořit více jak 32 000 barevných tónů, ze kterých si můžete vybrat ten, který právě odpovídá vaší náladě nebo doplňkům domácnosti.

Audiosystém Philips nabízí se dvěma časy buzení, nastaví tak buzení pro vás i buzení pro vašeho partnera. Dostanete ho za cenu 990 Kč.

Zdroj: Philips

Určitě si přečtěte

Články odjinud